Род поди, стійки та підставки

Род поди, стійки та підставки

Рід піди, стійки, підставки для риболовлі

Правильна та надійна фіксація рибальського вудлища у статичних стратегіях риболовлі є одним із найважливіших факторів успіху. Для цих цілей у наявності повинні бути такі пристрої:

  • Рід під
  • Стійка
  • Підставка

Рід під це досить складна конструкція, зазвичай під кілька рибальських вудилищ. Вона складається, тому досить проста у транспортуванні та зберіганні. Як правило, продається в комплекті зі спеціальним кофром чи чохлом, що зручно. На рід можна не тільки встановити вудилище, але і прикріпити достатню кількість різних обважень, які підвищують комфортність лову.

Стійка - це варіант для установки вудилищ простіше і компактніше. На стійці може встановлюватися як рогач для однієї вудки, так і гребінка під кілька. Також вона підійде для кріплення садка, під інші потреби.

Підставка прийде на допомогу, коли потрібно впоратися під вудлище.

Дані аксесуари виготовлені таким чином, що не дряпають бланк, можна налаштувати зручну висоту. Більшість моделей можуть встановлюватися на будь-яку поверхню, або просто встромлятися в м'який ґрунт.

Як матеріал найчастіше використовується алюміній, і це відмінний вибір, оскільки він відрізняється міцністю, довговічністю, малою вагою. Додаткове покриття, а зазвичай захисне анодування, надійно захищає виріб від корозії і надає йому красивий зовнішній вигляд.

Купити рід під, стійку або підставку для риболовлі за цінами, які рекомендує виробник, можна в нашому інтернет магазині ФішБум, місто Київ, товар надсилається поштою по території України або його можна забрати в точці видачі.

icon_teleg Telegram icon_viber Viber icon_whatsapp WhatsApp icon_email Написати на пошту icon_callback Замовити дзвінок
//-->