Блешні

Блешні

Блешня для риболовлі - основна традиційна штучна приманка при лові спінінгом. Ці воблери настільки різноманітні, що в поєднанні з різними видами оснащення дозволяють ловити практично будь-яку хижу рибу і в будь-яких умовах. І далеко не кожен початківців рибалка зможе зробити дійсно правильний вибір.

Як правильно підібрати блешню для рибалки

Наш інтернет-магазин FishBum пропонує широкий вибір різноманітних приманок на будь-яку риболовлю. Тут ви знайдете основні види блешень:

  • Оберталки (блешня-вертушка) - дуже затребувана через уловістость, невеликої ціни та доступності в освоєнні. Найбільш ефективною для таких блешень вважається проводка з найменшою швидкістю, по суті на рівні скидання обертання пелюстки. Оволодіти ловом на такому типі приманки може навіть спінінгіст-початківець.
  • Хиткі (блешня-колебалка) - також популярні, недорогі за ціною, гарні в зверненні. Часто за рахунок значного ваги є здійсненність далеких закидів. Створена велика кількість версій і типів.
  • Пількери - це різновид колебалок. Відрізняються витягнутим і важким «тілом», з вигляду схожим на брусок. Такий різновид хороша для морської риболовлі.
  • Акустичні - приманки в процесі руху виробляють шум. Вони складаються з двох металевих пластин, які вдаряються одна об одну. У порожнє тіло деяких моделей поміщають кульки, які також створюють необхідні звуки для залучення риби.
  • Спіннербейти підходять для зарослих місць, їх зігнуте під прямим кутом тіло з одного боку оснащено пелюсткою, а з іншого - гачком.

Для вибору блешні потрібно враховувати безліч чинників. Беріть до уваги час року, тип водного середовища і різновиди риби. При належному врахуванні всіх параметрів ви обов'язково зможете отримати великий рибний улов, про який мріє будь-який рибалка. Будь-яка блешня створюється для особливих умов лову. Величину блешні підбирають під бажаний розмір "об'єкта".

У каталозі представлені різні набори блешень, від недорогих до елітних. З додатковими аксесуарами до них. Наприклад: спіднички або мушки, з маскуванням гачка. Всі блешні забезпечені якісними трійниками, мають міцним покриттям з великою палітрою кольорів.

Наші пропозиції

Якщо ви підібрали потрібні приманки, то можете замовити і купити їх в інтернет-магазині через форму сайту або зателефонувавши по телефону. У нас якісні товари за найкращими цінами. Великий асортимент в усіх напрямках. Ми гарантуємо швидку доставка без ризику пошкодження в Києві і по всій Україні поштовими службами і різними транспортними компаніями. Будь-які способи оплати. Послуги особистого менеджера. Система лояльності і реферальная програма для всіх покупців. Професійна консультація при підборі товару. В інтернет-магазині FishBum можна вибрати і купити блешні різних виробників.

Ми працюємо, щоб ви ловили.

icon_teleg Telegram icon_viber Viber icon_whatsapp WhatsApp icon_email Написати на пошту icon_callback Замовити дзвінок
//-->