Сомові вудилища

Навіть початківець рибалка мріє піймати найбільшу і важку рибу: ловля сома вимагає не тільки вправності, а й спеціального оснащення. Міцне і надійне вудилище для лову сома має витримувати мешканця водосховищ: найчастіше середня молода рибина може важити до 5 кг, а більш дорослі особини мають вагу, що перевищує 10 і більше кг.

Особливості оснащення сомових вудилищ

  • Індустрія рибальського спорядження постійно розвивається, враховуючи актуальні потреби любителів рибної ловлі. Випускається цілий сегмент товарів, призначених для річкової полювання на сома. В каталог такого оснащення входять спеціальні сомів вудилища, здатні добре тримати опір хижака. Не проблема відшукати в асортименті спінінг, розрахований на трофеї вагою від 50 і більше кілограмів.
  • Традиційно ловиться сом на спінінг. Спорядження володіє підвищеним запасом міцності, ці компактні і витривалі моделі оснащені функціональними мультиплікаторами. Також в конструкції можуть використовуватися потужні безінерційні котушки.
  • Для донного лову варто купити сомів вудилище: воно має велику довжину, ніж спінінг, і розраховане на відмінний опір при перевантаженнях в процесі виведення крупної рибини. Максимальну надійність снасті забезпечить наявність пропускних кілець.
  • Гарне вудлище на сома від виробника призначене для упіймання великого жителя водойм, тому відрізняється легкою вагою, високоякісної складанням. Найчастіше вудка виготовлена з міцних сплавів, не має вразливих місць. Така конструкція укріплена на ділянках вудилища, які схильні до найбільшому навантаженню.
  • Бюджетним рішенням є троллінговая вудилище для лову сома: такі двоскладові снасті чудово витримують інтенсивне навантаження і оснащені потужними Катушкодержатель, зручною рукояткою з інноваційних матеріалів і роз'ємами під троллінговая пояс. Творці добре продумали комфортну у використанні і легку конструкцію. Вудилище параболічного ладу дозволяє зловити будь по вазі, навіть найбільший улов. Воно має достатню потужність для виведення сома. До кожного вудилище можна підібрати фірмовий захисний футляр.
  • Недорогий спінінг на сома має спеціальне покриття: поверхні захищені антикорозійними складами, тому зможе відслужити пристойний термін в рибальському арсеналі.

Замовлення вудилищ для сома в Україні

Постійно оновлюється каталог інтернет-магазину FishBum. Тут можна недорого замовити якісні спінінги і вудилища для лову сома за найдемократичнішими цінами. Продавці-консультанти допоможуть зробити правильний вибір оснащення з урахуванням бюджету покупця. Можлива доставка товару не тільки в Києві, а й в будь-які міста України.Показано з 1 по 12 із 27 (всього сторінок: 3)