Автохолодильники

Купити автохолодильники в Києві з доставкою без переплат

Автохолодильник є воістину незамінний пристроєм для всіх тих, хто влітку не дуже-то любить сидіти в курному і задушливому місті, а вважає за краще тривалі поїздки на природу, туристичні походи, пікніки на свіжому повітрі близько прохолодної води, річки або озера.

Саме надійний, практичний і довговічний автохолодильник зможе допомогти у збереженні повноцінного свіжість більшості швидкопсувних продуктів, гідно займатися охолодженням напоїв, заморожуванням свіжоспійманої риби, навіть якщо ви зібралися поїхати за далекі сотню кілометрів від цивілізації і плануєте побути дикуном!

Наш інтернет-магазин FishBum пропонує замовити і купити автохолодильник в Києві за доступною вартості, реалізує його своєчасну доставку за потрібною адресою, а також гарантує можливість тривалого користування без необхідності заміни!

Особливості та характеристики автохолодильників

Найбільшого поширення серед більшості автовласників отримали класичний термоелектричні або ж абсорбційний автомобільний холодильник. Дані пристрої практично завжди працюють від надходжень електроенергії напругою 12 В. Є можливість підключити холодильне обладнання також і до прикурювача автомобіля.

У нашому інтернет-магазині FishBum ви завжди зможете підібрати автохолодільние апарати, що володіють обсягами холодильної камери від 5 і до 50 літрів. Класичний автохолодильник працює від електричного струму, який займається перетворенням теплової енергії, а ось інша його частина перетворює енергію холоду, що і призводить до можливості повноцінного охолодження. За відгуками про Автохолодильники, вони мають такі переваги:

  • Компактно розміщуються в багажниках і салонах
  • Максимально тривалий час забезпечують необхідний термічний режим
  • Відрізняються економічністю конструкції
  • Мають ергономічний дизайн, не схильні до механічних і іншим деформацій
  • Працюють від автономної електромережі

Інший вид автохолодильників абсорбційного типу грунтується на можливості здійснення постійної циркуляції холодоагенту, в ролі якого виступає аміачний розчин, який здійснює почергове охолодження і подальше нагрівання цього розчину з можливістю здійснення процесу своєчасного відведення тепла.

З огляду на виникаючих конструктивних складнощів монтажу пристрою, мінімальний обсяг такого автохолодильника починається від 20 літрів. Автохолодильник забезпечує температуру від 3 до 5 градусів Цельсія, може создавть термічні умови для охолодження або глибокої заморозки. Він простий в експлуатації, термін служби може скласти понад 15 років, не має проблем з установкою в салоні.

Ціни на автохолодильники в каталозі інтернет-магазину FishBum порадують вас своєю доступністю, крім того, ми запропонуємо для вас такі умови покупки:

  • Своєчасна доставка
  • Зручність звернення по електронній пошті
  • Постійний контроль за якістю
  • Індивідуальний підхід до кожного клієнта

Ми чекаємо ваших звернень, готові співпрацювати, надамо вам краще холодильне обладнання з доставкою.



Показано з 1 по 12 із 44 (всього сторінок: 4)