ПВА матеріали

Щоб підвищити шанси на великий улов, сучасні професіонали карпятники широко використовують інноваційні розробки на основі ПВА матеріалів для риболовлі. Вони служать для точкового додаткового підгодовування в безпосередній близькості від насадки. Це дозволяє залучити видобуток і підвищити улов.

У вихідному сухому стані ПВА матеріали можуть випускатися у вигляді: сітки, пакета (рукава), стрічки, нитки і піни. Потрапляючи в воду, вони намокають і зникають. При цьому не завдаючи шкоди водойми і його мешканцям.
Хоча виробник продукту вказує приблизний час розчинення різних випускаються варіантів ПВА-матеріалів, але ця величина все одно залежить від ряду обставин: температури води і навколишнього середовища, присутність жиру в кормі, і правильного зберігання.

ПВА матеріали для риболовлі, особливості застосування

  • ПВА-пакети. Його можна заповнювати різними кормом: дрібним і великим. Такий матеріал почне розчинятися протягом декількох хвилин після потрапляння в воду, що дасть можливість підгодовування зануритися на дно, і тільки після цього стати легкодоступною для риб. Для усунення злипання пакети обробляються харчової пудрою.
  • ПВА-сітка. Застосовується для приготування стіків і закидання підгодівлі в потрібне місце. Вони відрізняються по товщині нитки. Наповнюється будь-яким прикормом. Для комфорту бажано використовувати особливий шприц. Його можна купити у нас же. Застосовуючи ПВА сітку, можна не переживати, що наживка з підгодовуванням будуть перебувати в потрібному місці.
  • ПВА-нитка складається з ряду шарів. Застосовується в прикормових гірляндах для компактного розташування їх у потрібному місці. Велика товщина нитки дозволяє закинути більше масивний вантаж.
  • ПВА-піна -нетонущій матеріал, розчиняється в воді. Зазвичай використовується для короткочасного розташування гачка на поверхні для запобігання зацепов з підводними об'єктами, поки снасть підтягується для вибору кращого місця.

Щоб замовити і купити ПВА матеріали для риболовлі в Україні, запрошуємо звернутися в інтернет-магазин FishBum. У каталозі ви зможете вибрати ПВА-матеріали по будь-якій ціні. Адже вони зробили революцію в ловлі коропа. Пора скористатися цією перевагою.Показано з 1 по 12 із 220 (всього сторінок: 19)