Антимоскітні пристрої та засоби

Наявність кровосисних паразитів здатне зіпсувати рибалку, дачний відпочинок, перебування в лісі або біля водойми. У наші дні можна купити вуличний відлякувач комарів або вибрати компактні антимоскітні пристрою за цілком демократичними цінами.

Для домашнього застосування більш поширене традиційне пристрій від комарів: в розетку включається невеликий фумігатор з платівками, просоченими спеціальним складом. Засіб призначений для роботи в приміщенні, не тільки відлякуючи, а й знищуючи паразитів протягом декількох годин.

Антимоскітні пристрої і засоби від настирливих комах

Також в умовах будинку, невеликого приміщення, офісу, дачного будинку добре зарекомендували себе ультразвукові пристрої від комарів. Апарати здатні захистити простір від докучливих кровососів, створюючи навколо ультразвукове поле з радіусом в 2,5 метра. Це можливість уберегти себе від хворобливих і неприємних укусів, тримаючи комарів на солідному відстані від себе.
Якщо планується виїзд на відпочинок в ліс або на рибалку до водойм, варто заздалегідь подбати про захист: вогкість і затінені місця, велика кількість рослинності є сприятливими умовами проживання комах. Також привабливий для них запах людського поту. Високу ефективність показав ультразвук від комах на вулиці: такі відлякувачі представлені невеликими портативними пристроями, що створюють потужний захисне поле. Якісні ультразвукові вуличні відлякувачі комарів дистанційно впливають на комах, не дозволяючи їм наближатися до людини ближче ніж 2-3 метра.
Портативний пристрій від комарів на акумуляторі створює імпульси, які не чутні вуха людини. Апарат, що відлякує комарів, імітує звук польоту чоловічої особини комара і легко управляється за допомогою зручної кнопки. Такий пристрій від комарів на відкритому просторі допустимо закріпити як на предметах одягу, так і на рюкзаку, екіпіровці, наметі. Брелок варто берегти від контакту з водою.
Відлякувач комарів вуличний здатний захистити від паразитів набагато ефективніше і безпечніше, ніж хімічні засоби. Є пристрій від комарів на пояс, що генерує надзвукові сигнали: певна частота ультразвуку тримає комах на відстані до 10-20 метрів, в залежності від моделі радіусу дії.
Замовлення антимоскітних засобів
Недороге і якісне пристрій від комарів купити можна в Києві з доставкою в будь-який український місто. Каталог рибальського інтернет-магазину FishBum спеціалізується на продажах товарів для риболовлі та активного дозвілля та засобів захисту. Кожен пристрій від комарів і мух пройшло сертифікацію.

Асортимент постійно поповнюється новинками: вартість продукції від кращих виробників цілком доступна. Тут можна купити ультразвуковий фумігатор від комарів на батарейках від надійного бренду. Крім гарантії якості та відмінних цін інтернет-магазин пропонує великий вибір супутніх товарів та зручні умови покупки!Показано з 1 по 12 із 52 (всього сторінок: 5)