Морські вудилища

Морські вудилища - види і застосування

Якісне морське вудилище поєднує в собі безкомпромісну міцність і максимально можливу при цьому легкість. При цей самі вудлища можуть істотно відрізнятися один від одного, що обумовлено особливостями їх використання. Фурнітура не повинна бояться морської води, це досягається застосуванням спеціальних матеріалів і покриттів, а пропускні кільця краще ті, які мають посилену конструкцію. Купити недорого робочі вудилища для моря можна в нашому інтернет магазині ФішБум.

Детально про вудилищах для морської риболовлі

 • Різновиди
 • Корисні поради

Різновиди вудилищ для морської риболовлі обумовлені їх призначенням:

 • Серфові (рибалка в прибережній смузі прибою)
 • Бортові (для риболовлі з човна)
 • Спінінги для рокфішінга (морська рибалка зі скель, в каменях)

Серфові вудилища. Призначені для лову в смузі прибою, з берега. Вони повинні працювати з важкої оснащенням. Причому з можливістю закидати її на далекі і наддалекі дистанції. Це довгі потужні вудлища. Найчастіше зі скловолокна або композиту. Особлива чутливість тут не потрібна, а ось запас міцності потрібен неабиякий. Важливий параметр це довжина, чим вона більша, тим далі можна заслати насадку, але не слід за замовчуванням брати найдовше вудилище, адже для риболовлі на таке потрібно докладати значних зусиль.

Бортові вудочки відрізняються від серфових, перш за все, довжиною. Адже з човна в море дальній кидок не потрібен, монтаж опускається прямо під човен. А ось запас міцності в цьому випадку зайвим точно не буде. Варто розрізняти види бортових морських вудилищ, під безінерційну і під мультіплікаторную котушку. Для важких ваг і великих глибин, однозначно, краще морське вудилище під мультіплікаторную котушку, для ділянок подрібніше можна використовувати вудилище під безинерционку.

Спінінги для рокфішінга. Це легкі морські вудлища під безінерційну котушку, призначені для лову зі скель, в каменях. У цьому випадку особа міцність не завжди потрібна, а ось чутливість, навпаки, просто необхідна. Кращими будуть виготовлені з легкого чуйного карбону, в крайньому випадку композиту.

Корисні поради

 • Щоб вибрати найкраще морське вудилище потрібно максимально точно знати, кого і як збираєтеся ловити, адже умови і методи морської лову риби дуже відрізняються, як і снасті для неї.
 • Вибираючи вудилище для серфовой риболовлі особливу увагу потрібно приділити його довжині і вазі, занадто довге і важке вудилище не дозволить рибалити довго і з комфортом, а закоротка не зможе зробити закид на необхідну дистанцію.
 • Бортові морські вудлища бувають під безінерційну або мультіплікаторную котушку, в залежності від глибини в точці лову.
 • Якщо планується ловля з берега в каменях, підійде легкий морський спінінг з карбону з швидким або середнім ладом під безінерційну котушку.

Наш інтернет-магазин FishBum, місто Київ, пропонує товари для риболовлі та активного відпочинку. Досвідчені фахівці допоможуть вибрати і купити самі уловисті і гарантовано ефективні снасті ручної роботи для лову будь-якої хижої і мирної риби. Товар може бути висланий поштою в межах України.

На нашому ресурсі Ви знайдете не тільки великий асортимент вудлищ для морської риболовлі з різними цінами і параметрами, на будь-який смак, недорого, але і:

 • Інші снасті для риболовлі
 • Онлайн консультацію рибалок фахівців
 • Індивідуальний підхід
 • Комфортну оплату
 • Зручну і своєчасну доставку в будь-яке місто України

Ми працюємо, щоб Ви ловили і отримували від рибальського процесу задоволення.Показано з 1 по 12 із 240 (всього сторінок: 20)