Стримери

Стример, універсальна снасть для лову хижої риби

Зараз точно ніхто не скаже, коли з'явилася уловиста рибальська принада Стример, для лову хижої риби. Але і сьогодні вона актуальна, особливо якщо це приманка для риболовлі ручної роботи. Вона проста, як все геніальне, трохи вовни і люрексу на одинарному, подвійному або потрійному гачку.

Важливо розуміти нюанси, властиві конкретному водоймі і його мешканцям. Саме тому ми рекомендуємо особливі приманки спінінгів Стримери, виконані вручну досвідченими майстрами з натуральних матеріалів і гострих якісних гачків.

Використання стримера

Рибальські Стримери застосовуються:

  • В якості самостійної приманки, борідка спінінгом на судака
  • Для оснащення блешні або воблера
  • Проведення різноманітних риболовецьких експериментів
  • Борідка спінінгова. Це одна з версій даної приманки, використовується самостійно на джиговую важки різної форми, або в монтажі відвідної поводок, при цьому для додаткової плавучості може оснащуватися поплавком з плаваючого матеріалу, наприклад, щільного пінопласту. Це забійна снасть на окуня, судака. Його використовують для риболовлі на хижу рибу на будь-якій глибині, головне правильно підібрати огрузку.

Оснащення блешень, воблерів. В цьому випадку спінінгістові потрібно звернути увагу на правильне поєднання кольорів і розмірів, про решту подумали досвідчені майстри, адже наші рибальські снасті ручної роботи, їх зробили люди, які провели на водоймах не один рік і особисто взяли не один трофей. Тому трійники використовуються тільки гострі і міцні, а шерсть і інші елементи перевірені практикою.

Проста, але вкрай цікава приманка для лову хижої риби, яка зроблена вручну, додатково стабілізує гру приманки, вона стає більш плавною і природною. Адже підводні розбійники відмінно знають, як рухається їх жертва, і неприродна суєта їх просто насторожить і відлякає.

Для рибальського експерименту. Сфера застосування, в якій використовується стример ручної роботи дуже широка, все залежить від фантазії самого рибалки-спінінгіста. Це і блешня-догонялки, і гірлянда для риболовлі на жереха, і джиговая снасточка для супер ультралайта, ультралайта, лайта, і багато іншого.

Підбір уловисту кольору

Колірний ряд, який містить наш каталог товарів для риболовлі, представлений самими уловистими варіантами. Правильна забарвлення залежить від освітленості, пори року, прозорості води, і навіть від часу доби. Тому правильно мати при собі достатню кількість приманок. І тоді підбір ключика до примхливої ​​рибі буде всього лише справою часу.

Наш інтернет-магазин FishBum, місто Київ, пропонує товари для риболовлі та активного відпочинку. Досвідчені фахівці допоможуть вибрати і купити самі уловисті і гарантовано ефективні снасті ручної роботи для лову будь-якої хижої риби. Товар може бути висланий поштою в межах України.

На нашому ресурсі Ви знайдете не тільки якісні стримери, а й:

  • Інші снасті ручної роботи
  • Онлайн консультацію рибалок фахівців
  • Індивідуальний підхід
  • Комфортну оплату
  • Зручну і своєчасну доставку в будь-яке місто України

Ми працюємо, щоб Ви ловили і отримували від рибальського процесу задоволення.Показано з 1 по 12 із 17 (всього сторінок: 2)