Вудилища

Вудилища

Ефективність риболовлі залежить від якості куплених вами снастей. В першу чергу вам потрібно правильно вибрати вудилище. Воно повинно відповідати характеристикам водойми, індивідуальним прийомам лову й розмірами риби.

Вудилища

Різновиди вудок

Виробники випускають різні вудлища для риболовлі.

Основні види вудок:

 1. Спінінгові моделі. Ці вудлища призначені для лову хижаків. Вони бувають важкими, середніми і легкими. Довжина таких вудок коливається в межах 170-300 см. Якщо ви початківець рибалка, вам краще купити вудлище легкого типу.
 2. Коропові вудки. Це дуже міцні моделі з великими кільцями і зручною рукояткою.
 3. Фідерні снасті. Вони використовуються для риболовлі з берега. Фідером ловлять рибу за допомогою донної годівниці. Кожна така вудка оснащується гнучкою вершинкою, що сигналізує про клювання.
 4. Поплавочні моделі. Серед них варто виділити махові, матчеві і болонські снасті. Махові вудки можуть досягати в довжину до 7 метрів, але робити далекі кидки з їх допомогою буде важко. Для закидання приманки на великі відстані краще купити матчеві снасті. Ці пристрої оснащені кільцями, які утримують лісочку. Болонські моделі зручно використовувати в літній сезон (болонське вудилище для риболовлі має телескопічну структуру і в розсунутому стані може досягати 9 метрів в довжину).
 5. Кастингові вудки. Це підвид спінінгів, оснащених мультіплікаторной котушкою. Вони також називаються курковими через форми рукоятки.
 6. Серфові снасті. Такі моделі оптимально підходять для риболовлі на море або інших водоймах з важкими умовами. Вони дозволяють легко справлятися з сильною течією і вітром.
 7. Сомові вудилища. Ця категорія вудок відрізняється підвищеною потужністю і міцністю.
 8. Зимові снасті. Взимку більшість водойм покривається льодом, тому рибалити на них виходить тільки стрімких методом. Для цього використовують спеціальні вудки невеликих розмірів.

Кожен з перелічених видів вудилищ може мати підвиди, що відрізняються своїми характеристиками. Тому уважно читайте опис товару, перш ніж замовляти.

Додаткові характеристики вудок

Якщо ви хочете купити вудлище для риболовлі, звертайте увагу на наступні його особливості:

 1. Тест моделі. Від нього залежить допустима вага приманки, що закидається.
 2. Довжина і матеріал виготовлення бланка.
 3. Тип ладу.
 4. Наявність і тип пропускних кілець.
 5. Особливості рукояті і катушкотримача.

Будь-яке з розглянутих тут вудилищ можна купити в інтернет-магазині FishBum. Для цього треба зробити замовлення онлайн і дочекатися доставки товару. Ми займаємося продажем снастей і оснастки по Києву і Україні, тому ви зможете отримати свою посилку в будь-якому місті.

Якщо ви ніколи раніше не рибалили і не знаєте, як вибрати вудилище, зв'яжіться з нашим консультантом. Він допоможе вам з правильним вибором товару в нашому магазині. Телефонуйте, пишіть і робіть замовлення через інтернет.

icon_teleg Telegram icon_viber Viber icon_whatsapp WhatsApp icon_email Написати на пошту icon_callback Замовити дзвінок
//-->