Гарантія

Гарантія найкращої ціни

Якщо Ви знайшли нижчу ціну, на інших інтернет-ресурсах України, за будь-який товар представлений у нас в магазині, в слідстві розпродажів та акцій, напишіть нам і ми обов'язково зробимо Вам пропозицію краще, і природно відмінну ціну.

Для узгодження остаточної ціни, зробіть замовлення у нас на ресурсі з позначкою "Там Дешевше" з посиланням на сайт з меншою ціною, або телефонуйте +38 (097) 257-11-88. Завжди раді забезпечити Вам кращу ціну і комфортний сервіс!

Гарантійні зобов'язання

На товар, що придбаний в Інтернет-магазині «FishBum» встановлений наступний строк гарантії – 30 днів, з урахуванням гарантії фірм-виробників, яка є і діє безпосередньо від виробника. Гарантійний строк обчислюється починаючи від дня передачі товару покупцю

У разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку недоліків (придбання товару неналежної якості) покупець, в порядку та у строки, що встановлені законодавством, має право вимагати пропорційного зменшення ціни товару, а в разі її невиконання, заявити іншу вимогу згідно чинного законодавства України. Докладніше у розділі "Повернення та обмін товару".

icon_teleg Telegram icon_viber Viber icon_whatsapp WhatsApp icon_email Написати на пошту icon_callback Замовити дзвінок
//-->