Мандули

Джигова приманка мандула на судака

Дана рибальська принада ручної роботи для лову судака на джиг приваблює своєю простотою і уловистостью. Її проводку освоїть навіть новачок, після чого швидко навчиться витягати з водойми трофейні екземпляри цієї цікавої у всіх сенсах хижої риби.

Джиговая Мандула дозволяє обловить глибоководні місця, різкі звали і локальні невеликі ямки, сантиметр за сантиметром. Рухаючись короткою сходинкою, вона може зловити судака, окуня, сома там, де класичний силікон просто перестрибне перспективне місце.

Особливості застосування мандули

  • Кращий монтаж, при якій ця спінінгова принада для хижої риби буде працювати оптимально - рухливий шарнірний, зі свинцевим грузиком. Також обов'язково варто спробувати відвідної поводок, при цьому підмотуючи снасть ривками, з паузами різної тривалості. Клювання зазвичай слід відразу після зупинки.
  • Чудові аеродинамічні якості, які показує Мандула ручної роботи. Це вдалий варіант для облову незнайомого водойми, з її допомогою можна обловить пристойний ділянку, буквально не сходячи з місця.
  • Вловиста снасть на судака, зроблена вручну працює весь період відкритої води, а деякі примудряються використовувати її навіть для риболовлі в схил, на протязі, переставляючи і поступово сплавляючи її сходинкою вниз по течії. Особливу увагу варто приділити паузі, оптимальна тривалість якої визначається дослідним шляхом.
  • Недорога приманка для спінінга реалістично імітує поведінку невеликої рибки, тикати в дно для пошуку корму, ця позиція добре знайома ікластими розбійникові, і тому не тільки не насторожує його, але негайно провокує його на хватку, спінінгістові залишається тільки підсікти видобуток і приступити до захоплюючого виведенню.
  • Убойная джиговая приманка на судака, окуня, сома, щуку. Потрійний гачок, а саме ними найчастіше оснащується дана штучна приманка для джига, доповнюється особливою опушкою з натурального або синтетичного матеріалу, вовни, люрексу або ниток. Рухаючись у самого дна і періодично б'ючись в нього важком Мандула піднімає хмара каламуті і видає специфічний стукіт, добре помітні здалеку. Не мине багато часу, і ця метушня неодмінно підманула кого-небудь з риб-мисливців, які ошиваються поблизу.

Уловисті забарвлення

Як показує рибальська практика, самі робітники кольору це контрастні, з чергуються кольоровими смугами. Мабуть вони добре видно на будь-якому дні. Буває, що система дає збій і спінінгістові потрібно приступити до захоплюючого підбору уловисту кольору. З чим це пов'язано точно невідомо, але досвідчені рибалки неодмінно мають в своєму арсеналі максимум колірних рішень саме на цей випадок. Перед виїздом на водойму варто оновити свій арсенал і купити риболовну новинку для успішного лову хижака.

Наш інтернет-магазин FishBum в Києві завжди запропонує широкий асортимент найсвіжіших рибальських товарів, актуальних кольорів і розмірів, причому асортимент постійно поповнюється, включаючи в себе унікальні рибальські приманки ручної роботи від досвідчених майстрів-практиків.

На нашому ресурсі Ви знайдете не тільки якісні мандули, а й:

  • Інші снасті ручної роботи
  • Онлайн консультацію рибалок фахівців
  • Індивідуальний підхід
  • Комфортну оплату
  • Зручну і своєчасну доставку в будь-яке місто України

Ми працюємо, щоб Ви ловили і отримували від рибальського процесу задоволення.Показано з 1 по 12 із 33 (всього сторінок: 3)