Газові балони та аксесуари

Туристичні газові балони надійно закріпилися в переліку обов'язкового спорядження походников. Ці спеціальні невеликі резервуари, заповнені сумішшю газів. Застосовуються в роботі з туристичними газовими: плитками, лампами, пальниками. Саме це дає можливість приготувати їжу, швидко розвести вогонь, незважаючи на погодні умови. За своєю конструкцією балон газовий туристичний - спеціальна ємність, оснащена клапаном. Усередині ємності - суміш скраплених пропану і бутану. Іноді розробник доповнюють її ізобутаном. Співвідношення газів може відрізнятися у різних фірм-виробників.

Типи туристичних газових балонів

За способом з'єднання з пальником вони діляться на:

  • Цангові, які допускають легке і швидке приєднання. Вони доступні, компактні і мають невисоку вартість.
  • Пробивний тип підключення здійснюється за рахунок протиканія оболонки балона. Після цього його можна відключити, поки весь газ не буде використаний.
  • Різьбове підключення - за рахунок накручування пальника або шланга за допомогою різьблення. Ці картриджі мають міцними стінками, мають підвищений рівень міцності. Здатні витримувати великі тиску.

Ємність клапанного типу підключається, завдяки надійному самозакривних клапану. Можливо його багаторазове з'єднання та наповнення. Плити та пальники повинні ставитися до одного типу для успішного підключення.
Важливим моментом є температурний режим. Під час м'якою пори року виявиться придатним балон з температурою +5 ° С, а в холодний період краще мати ємність, що витримує низьку температури.

Щоб визначити потрібний в поході обсяг балона, слід брати до уваги тривалість подорожі і чисельність туристів. Так, для приготування їжі на трьох туристів за добу повинно вистачити балона з 230 г газу.

Переваги туристичних балонів

  • Доступність у використанні - готовність відразу ж при приєднанні
  • Мобільність - невеликий і легкий, можливо брати в усіх напрямках
  • Надійність - включати можна навіть в наметі, при цьому не забуваючи про дотримання запобіжних заходів

У нашому інтернет-магазині FishBum можна не тільки купити газовий балон туристичний за привабливою вартістю, підібрати в каталозі і замовити необхідні комплектуючі окремо. У нас великий вибір, низькі ціни, доставка по Києву і всій Україні.Показано з 1 по 12 із 28 (всього сторінок: 3)