Годівниці

Вгадати точне місце розташування риби під водою неможливо. Але досвідчений рибалка може самостійно залучити підводних мешканців до місця лову. Для цього він буде використовувати годівниці для риболовлі. Подібні пристрої призначені для точкового закидання корми на дно водойми. Від їх якості і призначення залежить успішність рибного лову. Чим більше площа розкиду прикормки, тим менше ваші шанси на піймання риби. Тому годівниця повинна вибиратися строго з урахуванням умов і стратегії лову.

Годівниці рибальські, різновиди

Годівниця для риболовлі буває наступних видів:

Класична, призначена для фідера. Моделі з цієї категорії можуть мати напівкруглу, круглу, трикутну або прямокутну форму. Якщо ви збираєтеся рибалити на річці з плином, вам краще купити годівницю для риболовлі трикутної або прямокутної форми. Таке пристрій не перекочуватися по дну і заплутувати повідці. Класичні моделі бувають відкритими і закритими. Відкриті підходять для стоячої води, так як корм в них швидше розмивається водою.
Змінна, що має форму спіралі. Рибальські годівниці ковзного типу виготовляються у вигляді пружини. Така форма надає їм відмінні аеродинамічні властивості. Це означає, що ви зможете легко закидати оснастку на великі відстані. Єдиний її недолік - відсутність гострих кутів для фіксації на дні водойми. Тому рибальські годівниці у вигляді пружини краще не використовувати на річках із середнім або сильною течією.
Каркасна. Ці моделі складаються з пластини з розташованими на ній перегородками з отворами. Подібні пристрої підходять для щільної, повільно розмиваються підгодовування. Їх використовують для лову великої мирної риби.
Контейнерна. Якщо вам потрібно забезпечити високу точність закидання прикормки, вам краще купити годівниці для риболовлі в Києві контейнерного типу. Це повністю закриті вироби, які відкриваються тільки при попаданні на дно. Тобто знаходиться в них корм взагалі не розмивається при зануренні у воду. Ці моделі використовують для живої прикормки: мотиля, дощових черв'яків і іншої приманки. Ціна годівниці швидко окупається її ефективністю.

Також варто згадати великі закормочні рибальські годівниці, в які можна помістити 500 г і більше корму. Ви можете купити рибальські годівниці цього типу для будь-якого методу лову. Такі вироби занурюються на дно за допомогою човна.

Одного закидання прикормки вистачає приблизно на 6 годин риболовлі.
Якщо ви хочете купити годівниці для риболовлі в Україні, зверніться в інтернет-магазин FishBum. У нас можна недорого замовити оснащення для будь-яких умов лову. Пропонована нами продукція опублікована в каталозі. Там же вказана і вартість товарів.

Щоб уточнити ціну годівниці для риболовлі або задати інші питання, зателефонуйте нашому оператору. Він надасть потрібну інформацію і допоможе купити модель з оптимальними характеристиками. Після підтвердження замовлення виріб буде доставлено на вашу адресу в Україні.Показано з 1 по 12 із 741 (всього сторінок: 62)