Коннектори для вудилищ

Рибальський коннектор - необхідний елемент на сучасних махових вудилища. Вони встановлюються на хлист снасті з метою кріплення основної волосіні. Така універсальна конструкція дозволяє досить легко і швидко здійснювати заміну оснасток.

Коннектори для вудилищ найчастіше виготовляються з пластика і фіксуються за допомогою суперклею. Діаметр отвору коннектора повинен збігатися з діаметром кінчика вудилища.

Коннектори для вудилищ, переваги використання

Коннектори для махових вудилищ дозволяють:

  • Змінити волосінь без особливої ​​напруги за кілька хвилин
  • Міцно закріплювати оснащення
  • Уникнути в'язання непотрібних вузлів на волосіні
  • Позбутися від непередбачених витрат, викликаних потенційним пошкодженням оснастки

У конекторів відсутні мінуси, якщо їх правильно підібрали і встановили. Вони не зменшують сприйнятливість верхівки, що не обтяжують бланки, не змінюють їх баланс, не стримують закидання. Кріплення мають ще однією важливою перевагою: вудки можна транспортувати без оснащення, не боячись, що волосінь перетреться, або зламаються поплавці.

У каталозі нашого інтернет-магазину FishBum можна вибрати, замовити і недорого купити необхідний тип коннектора. Наші фахівці завжди порадять найкращий варіант ціни і якості і, при необхідності оформлять доставку по Києву і всій Україні.Показано з 1 по 12 із 82 (всього сторінок: 7)