Ліски і шнури

Ліски і шнури

Навіть найякісніше вудилище нічого не варто без правильно підібраною волосіні. Раніше рибалки самостійно виготовляли шнур з кінського волоса або інших матеріалів. Але зараз продаються готові волосіні і шнури з набагато кращими показниками уловістость. Їх можна купити в нашій компанії FishBum.

Основні вимоги до волосіні і шнуру

Вибір шнура буде правильним тільки в тому випадку, якщо ви врахуєте наступні критерії товару:

  • Стійкість до розриву. Продукція повинна витримувати ривки великої риби і можливі зачепи під водою.
  • Еластичність. Вам краще замовити м'яку волосінь, яка не перешкоджатиме рибі під час клювання.
  • Непомітність. Ця характеристика залежить не тільки від товщини шнура, але і від його кольору. Наш інтернет-магазин може запропонувати вам волосіні різних відтінків. Колір потрібно підбирати під особливості водойми і час доби.
  • різновиди волосіні

Наш асортимент включає в себе продукцію різної структури:

  • Монофільні вироби, що представляють собою цільну нитку. Вони дешево коштують і забезпечують високі показники міцності і еластичності. Ця волосінь легко розтягується і таким способом пом'якшує ривки підводних мешканців. 
  • Плетені многоволоконного шнури. Цей тип оснащення більш міцний і стійкий до тертя. Його замовляють онлайн для використання з фідером або спінінгом. Такий шнур добре проявляє себе і при риболовлі на річці з плином.
  • Флюорокарбоновую продукцію. Ціна на подібні вироби набагато вище, ніж на монофіл. Але флюорокарбон менше видно під водою, швидше тоне і майже не розтягується.

Перераховані шнури і волосіні для риболовлі є в інтернет магазині FishBum в Києві. Дізнавайтеся їх вартість, створюйте заявку і отримуйте товар на свою адресу в Україні.

icon_teleg Telegram icon_viber Viber icon_whatsapp WhatsApp icon_email Написати на пошту icon_callback Замовити дзвінок
//-->