Спальники, килимки та подушки

Спальники, килимки та подушки

Спальники, килимки, подушки для риболовлі та туризму

Для того, щоб комфортно відпочити на природі, рибалці або в поході, необхідно мати при собі певний набір аксесуарів, серед яких бажано повинні бути такі речі:

  • Спальний мішок
  • Килимок
  • Подушка

Теплий зручний спальний мішок дозволить добре відпочити практично в будь-яких умовах, заявлених виробником. Він може виступати і як порожнина, і як ковдра, причому є моделі, які можна стеблювати разом за допомогою застібки-блискавки.

Наповнювачем спальника може бути:

  • Натуральний
  • Синтетичний

Найбільш популярні спальники з якісним синтетичним наповнювачем, вони відрізняються високими характеристиками користувача і прийнятними цінами.
Для особливо екстремальних чи специфічних умов вибирають варіанти із натуральними утеплювачами.
Якщо спальний мішок має додаткові кишені для зберігання цінних дрібниць, документів, це буде однозначним плюсом. Застібаються спальні мішки, зазвичай, на застібки типу «блискавка».

Килимки для подорожей бувають:

  • Монолітні, із спеціальної спіненої гуми
  • Самонадувні
  • З додатковим теплозахисним екрануванням

Монолітні килимки найбільш поширені, оскільки відрізняються оптимальним співвідношенням ціни та якості.
Для підвищеної термоізоляції килимки можуть мати додатковий фольгований шар, він стане в нагоді в умовах нижчих температур.
Самонадувні килимки мають у своїй структурі пористий повітряний матеріал, а він, як відомо, чудовий ізолятор. У складеному вигляді повітря виходить і такий килимок стає компактнішим.

Подушка в поході не менш актуальна, ніж спальник чи килимок, правильне положення голови людини на відпочинку гарантує повноцінний відпочинок та відновлення сил. Вони можуть мати різну форму та наповнювачі, як натурального, так і синтетичного походження. Верхній шар подушок для туризму виготовляється із зносостійкого матеріалу, який досить просто чиститься та довго служить.

Купити спальний мішок, килимок чи подушку для відпочинку на природі можна у нашому інтернет магазині FishBum, місто Київ, куплений товар може бути відправлений поштою по території України, або його можна забрати у спеціалізованій точці видачі.

icon_teleg Telegram icon_viber Viber icon_whatsapp WhatsApp icon_email Написати на пошту icon_callback Замовити дзвінок
//-->