Атрактанти та ліквіди

Атрактанти та ліквіди

Риба є тим ще гурманом, що помічено багатьма поколіннями рибалок. Не важливо, хижак це, або суто мирний представник водного світу, але якщо смак або запах їй не сподобається або насторожить, то клювання не видать. Більш-менш апетитні для риби смаки і запахи відомі, так і нові відкриваються із завидною регулярністю. А щоб будь-який рибалка міг використовувати правильний аромат і смак були придумані атрактанти і ліквідний для риболовлі, їх купити недорого можна в інтернет магазині ФішБум.

Детально про атрактантів та ліквідний

 • Види і призначення
 • Основні принципи застосування
 • Корисні поради

Атрактанти зазвичай використовуються для нанесення на спінінгів і джигові приманки. Їх мета - надати їм апетитний для хижака смак і запах, який не дозволить розпізнати підступ і дасть спінінгістові можливість зробити чітку підсічку. Цей склад не залишається на поверхні приманки надовго, наносити його потрібно постійно, час від часу. Найчастіше мають вигляд гелів, мазей, кремів.
Ліквіди дозволяють зробити підгодовування для лову мирної риби більш привабливою і апетитною. Навіть банальна каша здатна «заграти новими фарбами» якщо в її склад додати особливий компонент з смако-ароматичних добавок, натуральних компонентів і цінних жирів з амінокислотами. А ще в ліквідний можна діповать насадку, додаючи в її букет тонкі нотки особливо приємних харчових сигналів.
Атрактанти найкраще поміщати в герметичні пакети, укладаючи туди ж приманки, зазвичай з силікону. Також можна експериментувати з блешнями і воблерами, закріплюючи невеликі шматочки просоченого спеціальним складом матеріалу на гачках. В цьому випадку потрібно стежити, що б це не заважало їхній грі.
Ліквідний можна вводити до складу прикормки на мирну рибу прямо на місці риболовлі, змішуючи його з водою для замішування. Починати варто з пропорцій, рекомендованих виробником, зрозумівши точно механіку і концентрацію ликвида можна переходити до експериментів.

Корисні поради

 • Застосовувати смако-ароматичні добавки для риболовлі слід обережно, спочатку перевіряючи їх ефективність на одній приманки або невеликій кількості корму.
 • Те, що працювало в минулому сезоні може стати марним в поточному, і навпаки, тому експеримент ніхто не відміняв.
 • У холодній воді краще працює тваринна ароматика, в теплій риба віддає перевагу солодкі смаки.

Наш інтернет-магазин FishBum, місто Київ, пропонує товари для риболовлі та активного відпочинку. Досвідчені фахівці допоможуть вибрати і купити самі уловисті і гарантовано ефективні снасті для лову будь-якої хижої і мирної риби. Товар може бути висланий поштою в межах України.

На нашому ресурсі Ви знайдете не тільки великий асортимент атрактантів та ліквідів для риболовлі з різними цінами і параметрами, на будь-який смак, недорого, але і:

 • Інші снасті для риболовлі
 • Онлайн консультацію рибалок фахівців
 • Індивідуальний підхід
 • Комфортну оплату
 • Зручну і своєчасну доставку в будь-яке місто України

Ми працюємо, щоб Ви ловили і отримували від рибальського процесу задоволення.

icon_teleg Telegram icon_viber Viber icon_whatsapp WhatsApp icon_email Написати на пошту icon_callback Замовити дзвінок
//-->