Ліквіди

Ліквіди для коропа - великий вибір, найкраща ціна

Короп є однією з найбільш популярних промислових риб, яка відрізняється великими розмірами і являє собою величезний інтерес для справжніх фанатів рибалки. Лов фідера має на увазі під собою не тільки наявність професійних рибальських снастей, але спеціальних рідин, використовуваних для залучення риби. Їх можна умовно поділяти на ліквідний, бустери і діпи.

Класичні ліквідний для риболовлі для успішного карпфішінга представляють собою спеціальні речовини, звані аттрактантами. Дані рідкі добавки, використовуються для спод-мікс, або ж стик-мікс. Бюджетні ліквідний прекрасно додають поживності, а також зовнішньої привабливості для вашої прикормочной суміші.

Ліквідний для підгодовування дуже багаті різними амінокислотами, вітамінами, а також чудово стимулюють пробудження апетиту у коропів. Настільки приваблива підгодовування дозволяє рибі втратити пильність і енергійно клювати на приманку. Інтернет-магазин FishBum пропонує замовити і купити ліквідний з натуральним складом недорого в Києві, Україна, реалізувати їх своєчасну доставку по необхідному адресою, а також продовжити співпрацю на кращих умовах!

Особливості та характеристики ліквідів

У нас ви можете купити ліквідний і бустери для коропа в широкому асортименті наступних видів:

  • З додаванням кальмарів, криля, морепродуктів
  • Часниковим порошком, ароматом кукурудзи, хробака, соняшникової та оливкової олії
  • Ананаси, зелені мідії, рибне борошно

Завдяки використанню ліквідів, можна значно підвищити уловістость коропа, гарантувати можливість зробити риболовлю простою і комфортною! Ми пропонуємо купити в каталозі інтернет-магазину кращі види ліквідів і бустерів за прийнятною ціною, реалізуємо своєчасну доставку, проведемо індивідуальну консультацію з усіх питань!Показано з 1 по 12 із 419 (всього сторінок: 35)