Прикормка

Прикормка

Прикормка для рибалки

Одне з складових успіху на рибалці наявність хорошої і якісної прикормки для риби. В каталозі FishBum представлені рибальські підгодовування безлічі виробників за різними цінами. Різні види мирної риби харчуються по-різному, у риб, як і у людей, є свої смакові пристрасті, тому кращим рішенням буде підбір рибальської підгодовування під умови майбутньої риболовлі. Однак на ринку можна знайти і придбати хорошу універсальну підгодовування для білої риби, яка точно не зіпсує заплановану риболовлю, а тільки поліпшить клювання.

Види підгодовувань

Підгодовування можна придбати вже готовими або у вигляді базового складу, а можна виготовити самостійно. У продажу є зарубіжні, вітчизняні прикормки для лову, поплавковою або інший лову, напівфабрикати і готову продукцію. В основу прикормки для річкової риби входять такі інгредієнти:

 • Висівки
 • Крупа
 • Хліб
 • Сухарі
 • Борошно
 • Активатор клювання

Олії тваринного або рослинного походження

У кожного рибалки любителя є вже перевірені часом варіанти рибної прикормки, свої «секретні» добавки і рецепти поліпшення готових сумішей. Початківцям радимо використовувати тільки прості покупні рибальські підгодовування, щоб виключити людську помилку в дотриманні пропорцій або замісі з невідповідним в поточних умовах лову компонентом. Підгодовування для риболовлі діляться на літні та зимові. Купити недорогий прикорм можна в інтернет-магазині FishBum за хорошими цінами.

Прикормка в зимову пору року

Рибальські прикормки для зими істотно відрізняються від інших. Основні вимоги до них: зимова підгодівля повинна бути дуже сильно подрібнена, а всі компоненти повинні зливатися за кольором з шарами води, в яких буде проходить ловля. Додатково ароматизувати зимову підгодівлю немає необхідності, оскільки в холодній воді запахи дуже погано поширюються.

Підбір виду підгодовування за типом водойми:

 • Спокійні озера, ставки зі стоячою водою. У таких водоймах дуже багато мотиля, тому основою для підгодовування теж повинен бути мотиль. Щоб риби не перегодувати, доцільно використовувати мотиль дуже дрібних розмірів.
 • В річках з плином основне джерело харчування риби - мотиль, раки і ракоподібні. Прикормка з мотиля добре себе покаже при лові недалеко від берега, на глибині ж поліпшити клювання допоможе рибальська підгодовування з блешнею.
 • В затоках і річках з невеликою течією краще ловити на черв'яка, оскільки такі водойми природним чином багаті хробаками, лялечками метеликів, личинками бабок
 • В якості додаткового компонента, для економії, в зимову підгодівлю можна додавати манну, пшоняну, ячну і інші дешеві крупи.
 • Льняна прикормка

Купити підгодовування для риболовлі на літній період не складе труднощів. Влітку рибний прикорм повинен бути контрастним, яскравим. Правильним рішенням буде використання терпких і пахучих ароматизаторів. Прикормка для фідера повинна складатися з: вівсянки, рибного борошна, сухарів, висушеного мотиля. Ароматизатори з м'ясним, тваринам смаком краще залишити для зими.

Якщо ви плануєте денну риболовлю, купити підгодовування із пиловими компонентами буде помилкою, такі речовини будуть залучати дрібну смітну рибу, а ось використовувати таку прикормку на нічному лові буде вірним рішенням.

Купити підгодовування для риболовлі на FishBum можна в будь-який час року за прийнятною вартістю. У нас ви можете замовити доставку по місту Києву і ряду населених пунктів України.

icon_teleg Telegram icon_viber Viber icon_whatsapp WhatsApp icon_email Написати на пошту icon_callback Замовити дзвінок
//-->