Спіннербейти

Спіннербейти, приманки для лову хижої риби на спінінг

Ця приманка з'явилася відносно недавно і являє собою своєрідний гібрид важкого віба і блешні, що обертається, вона ловить будь-якого хижака, але найкраще окуня, жереха і судака.

Серед переваг цієї приманки такі:

  • Універсальність
  • Уловистість
  • Відмінні кидкові характеристики
  • Здатність працювати практично на будь-якій проводці, від рівномірної до ступінчастої
  • Ефективна під час проведення у будь-якому горизонті води

Ця блешня може бути пофарбована в різні кольори, від натурального нейтрального до провокуючого кислотного, і це дає можливість підбору робочої приманки, для будь-яких умов лову.
Часто виробник доповнює свої спіннербейти такими елементами, що кидаються, як очі, і це підвищує уловистість, тому що таким чином їх схожість з невеликою рибкою збільшується, та й точка атаки промазати не дозволить.
При проведенні спіннербейт виробляє коливально поступальні рухи, які вдало доповнюються світловими відблисками від пелюстки, що обертається, що забійно діє на підводних розбійників.

Купити рибальську приманку спіннербейт для лову на спінінг можна у нашому інтернет магазині ФішБум, місто Київ, товар буде відправлений поштою по території України, також його можна забрати у спеціалізованому пункті видачі.Показано з 1 по 12 із 301 (всього сторінок: 26)