Діпи

Діпи для риблки

Діпи для риболовлі - це концентровані ароматизатори, застосовні для насадки, харчової аттрактант, який підвищує у рибних мас апетит. Важливо розуміти, що дип для риболовлі це самостійна ароматична добавка до наживки, на відміну від ароматизаторів для підгодовування і різних видів меляси.

По виду використання дана добавка ділиться та два типи:

  • Готовий концентрований дип в ємностях, в яку занурюється приманка перед занедбаністю
  • Діпи у вигляді спрею в балончиках. Перед кожним новим закидом наживки в воду, дип розпорошується на наживку

Також діпи можна умовно поділити за складом і за способом виготовлення. В каталозі FishBum можна знайти і купити липкі, порошкові, масляні діпи і багато інших.

Використання діпов на рибалці

Будь-який любитель рибної ловлі знає, що певний вид риб воліє той чи інший запах в якості додаткового компонента до підгодовування або приманки. Ще з радянських часів рибалки користувалися на рибалці корвалол, ваніліном або тертим часником з олією. Це і є «дідівські» діпи. Зараз рибальська промисловість зробила крок вперед і пропонує увазі рибалок безліч ароматизаторів для конкретних видів риб: для ляща, для коропа, плотви та ін.

Переваги діпов на рибалці

  • У наживки з'являється яскравий аромат, будь то це рослинні приманки (тісто, горох, кукурудза, хлібний м'якуш) або тварини (мотиль, опариш).
  • Якщо ви використовуєте підгодовування з ароматизаторами, то рибі буде легше знайти вашу приманку з нанесеним на неї концентратом. Якщо підгодовування не має чітко акцентованого запаху, тоді ваша наживка, оброблена діпом буде вигідно відрізнятися від кормового достатку в плямі прикорму.
  • Жива приманка (кільчасті черви, опариш, жуки) після обробки діпом для риболовлі починає активніше грати і звиватися у водному середовищі, спокушаючи всіх риб в місці лову. На приманку надає дію амінокислоти, які входять до складу концентрату.
  • Варто відзначити і марність використання діпов на зимовій риболовлі, в холодній воді запахи поширюються не так активно і далеко.

Замовити підходить саме під ваші умови лову дип ви можете в інтернет-магазині FishBum за прийнятними цінами. У нашому каталозі представлені як недорогі і універсальні діпи для риболовлі, так і цілеспрямовані концентрати для досвідчених рибалок.Показано з 1 по 12 із 152 (всього сторінок: 13)