Ножі та інструменти

Ножі та інструменти

Ножі й інструменти - отримаєте краще без переплат

Ножі складні з фіксованими лезами є одними з найбільш корисних і простих інструментів практично в будь-якій важливій сфері нашого повсякденного життя. Якщо ви задумали багатоденний туристичний похід, то якісний Мультитул обов'язково стане в нагоді для вас в процесі коротких зупинок і в походів на вихідних.

Туристичний ніж складаний, від інтернет-магазину FishBum, активно буде вами використовуватися для ефективного приготування похідної їжі, нарізання сучків, трісок і сучків, приготування різноманітних рибальських снастей. Ніж виживання, який ви можете замовити і купити з доставкою в нашому інтернет-магазині FishBum, в Києві, Україна, є багатофункціональним інструментом, який підійде для здійснення дрібного побутового ремонту, виконання будівельних і господарських завдань. Вам буде необхідно підібрати в нашому каталозі відповідний туристичний ніж, а ми подбаємо про його доставку і прийнятною вартістю!

Особливості та характеристики

Тут ви можете купити ніж-інструмент, який виготовлений з чудовою загартованої сталі високої якості, що володіє широким функціоналом, серед якого можна відзначити:

  • Пристосований як відкривачки для банок і пляшок
  • Легко можна відкрити бляшані банки з консервами
  • Можна скористатися в якості викрутки для прикручування або відвернення саморізів
  • Є вбудований складаний ніж і ножиці
  • Володіє штопором
  • Є плоскогубці, манікюрна пилочка

Ножі-мультитули легко і просто є професійною заміною великої кількості незамінних інструментів, не схильні до корозії, а також відрізняються компактністю і естетичний зовнішній вигляд. У нашому інтернет-магазині ви легко зможете купити великий ніж-мультитул для різних цілей за низькою ціною, реалізувати гранично просту оплату за допомогою готівки та кур'єрської доставки або ж звернутися на нашу електронну пошту, скористатися консультацією в онлайн-чаті. Подібний ніж полегшить найскладніший туристичний похід, сподобається своєю довговічністю і простим використанням.

icon_teleg Telegram icon_viber Viber icon_whatsapp WhatsApp icon_email Написати на пошту icon_callback Замовити дзвінок
//-->