Котушки

Котушки

Рибальські котушки

Зараз у продажу можна зустріти безліч котушок для риболовлі. Початківцю рибалці буває складно вибрати необхідну котушку для лову, очі розбігаються. Зручно купувати рибальські аксесуари в онлайн, наприклад, в інтернет-магазині FishBum. Широкий асортимент риболовних котушок не залишить байдужим жодного любителя риболовлі. Перед вибором потрібно зрозуміти, який тип спінінга котушки підходить до вашого вудилища і на яку рибу будете полювати.

Вибір котушки

Для початку потрібно визначитися з вихідними умовами лову, сезоном і розмірами риби. Важливо шукати в продажу над тими видами котушок, які підійдуть на вже наявне у рибалки вудлище. Наприклад, важкі котушки з великою місткістю волосіні не підійдуть для риболовлі на ультралайт вудилище, а невагомі котушки для спінінга не підійдуть для лову на важкий джиг. Хороші і якісні котушки, а також інші снасті можна купити на порталі FishBum.

Види котушок:

  • Безінерційні котушки. Дуже популярні у всіх любителів спінінга, досить універсальні. У нашому інтернет-магазині завжди в продажу є ультралайт варіанти, а також міцні і місткі моделі, які можна використовувати з товстими і міцними шнурами.
  • Інерційні котушки. Особливість цих котушок в тому, що за рахунок механічних підшипників кочення в їх пристрої, котушка після закидання не припиняє обертання. Такі котушки популярні при матчевій, поплавковою лову, лову нахлистом.
  • Мультиплікаторні котушки. Важкі і міцні котушки, призначені для закидів на великі відстані. При ловлі хижака і трофейної риби використовуються важкі наживки і товстий шнур для запобігання обривів.

Що купити початківцю

Для новачка кращим придбанням буде безінерційна котушка. З нею досить просто працювати, велике передавальне число дозволить швидко змотувати волосінь, не витрачаючи багато часу на закид, а розташування шпулі не дасть заплутатися волосіні або шнуру, як наприклад на інерційному побратимі.

Важливі параметри котушок:

  • М'яке і плавне обертання шпулі - ви будете краще відчувати і контролювати приманку.
  • Місткість шпулі - чим більше волосіні вміщує в себе шпуля, тим вона важча і складніше з нею працювати. Універсальний варіант 3000 метрів.
  • Наявність фрикційного гальма - при вивудженні сильної і великої риби корисно трохи спускати волосінь, щоб не порвати пащу трофею і не упустити його.

Замовляйте котушки для риболовлі на FishBum, доставимо по Києву і Україні.

icon_teleg Telegram icon_viber Viber icon_whatsapp WhatsApp icon_email Написати на пошту icon_callback Замовити дзвінок
//-->