Розкладачки та гамаки

Розкладачка туристична для рибалки та туризму

Краще рішення для організації спального місця за межами свого будинку - туристична розкладачка. При коротких виїздах з однією-двома ночівлями, це найкраще рішення. Сучасна розкладачка - це нехитрий і компактний атрибут, який за зручностей здатний посперечатися з іншої кімнатної ліжком. Розкладачка з легкістю і простотою перевозиться, так як в зібраному варіанті прекрасно розташовується в багажнику автомобіля. До того ж конструктивно вона зроблена таким чином, що абсолютно будь-яка людина зможе зібрати-розібрати її сам.

Особливо розкладачка туристична буде корисна для тих, хто вибирає ловлю коропа. Адже тоді необхідно проживати кілька ночей на березі, що вже не зовсім зручно. Але за відновлення сил на розкладачці протягом декількох днів поспіль можна бути спокійним, як і за станом здоров'я. Основною особливістю конструкції вважається число рядів опор або ніжок, яке може змінюватися від 2 до 4. Чим їх більше є, тим більшу масу зможе витримати. А деякі моделі, а саме для риболовлі на коропа, забезпечені спеціальним поворотним блоком, що змінює кут нахилу головної частини, і трансформує її в крісло.

Гамак туристичний

Справжнім любителям походу рекомендуємо купити туристичний гамак. Він незамінний, якщо вирішили провести уїк-енд в поході, на риболовлі або навіть просто виїхали на природу посмажити шашлики. Він має малу вагу, тому його легко брати з собою, склавши в звичайний рюкзак. Його зручно транспортувати, легко очищати від будь-яких забруднень після використання. Гамак універсальний і міцний. Він забезпечить недорогий, повноцінний відпочинок в поїздці, Деякі моделі оснащені москітною сіткою. При виборі гамака туристичного слід враховувати, яку вагу він зможе витримати. Синтетична тканина, з якої він зроблений, дуже міцна і несприйнятлива до вологи. До їх переваг можна віднести практичність і зручність.

Якщо ви вирішили купити розкладачку або гамак, то обов'язково звертайтеся в інтернет-магазин FishBum. Тут можна замовити і купити саме ту модифікацію спорядження, яка підійде під необхідні потреби. Зробіть покупку лише раз, щоб надовго закрити питання зі сном в період відпочинку на природі. Саме у нас можна купити розкладачку туристичну складну і гамак, що відповідає вашим побажанням. Крім цього, ціни на товар у нас доступні, а доставка по Києву і всій Україні швидка. Зробіть замовлення і переконайтеся в цьому самі.