Акумулятори холоду та комплектуючі

Купити акумулятори холоду в Києві недорого з доставкою

У деяких випадках, потрібно тривале збереження продуктів харчування в охолодженому або замороженому стані. В першу чергу, це може знадобитися для туристів, любителів пікніків на свіжому повітрі, а також у разі тривалої поїздки на автомобілі.

Акумулятори холоду повноцінно корисні для всіх власників сумок-холодильників, а також автомобільних холодильників. Аксесуари даного виду піддаються попередньому заморожування за допомогою класичних морозильних камер, наявних у «традиційних» холодильників. Потім, вони послідовно віддають необхідну кількість холоду на протязі тривалого часу. За допомогою акумулятора холоду, можливо здійснити значне зниження температури безпосередньо всередині сумок-холодильників або ж автохолодильників.

Пропонуємо замовити і купити акумулятор холоду в інтернет-магазині FishBum, гарантуємо його своєчасну доставку по Києву та Україні, надаємо гарантію якості, для постійних клієнтів пропонуємо знижки.

Особливості та характеристики акумуляторів холода

Акумулятор холоду в чистому вигляді являє собою ємність, виготовлену з пластику, що володіє спеціальним охолоджуючим складом, що дозволяє протягом декількох діб зберігати продукти в необхідній термічний стан. По-іншому, його називають сумкою-холодильником або термосумки.

Якщо ви зібралися купити акумулятор холоду, то слід врахувати, що виробники передбачили кілька варіантів подібних виробів, які призначені для подальшої успішної транспортування замороженого м'яса, риби або ж курки. Акумулятор холоду для термосумок ідеальний також і у випадках, якщо потрібно своєчасна перевезення охолоджених напоїв, лікарських препаратів, які повинні зберігатися в необхідному термічному режимі або ж для гарячих обідів, для перевезення яких в контейнері потрібна постійна температура.

Ключові переваги акумуляторів холоду, такі:

  • Компактність
  • Невелика вага і зручна транспортування
  • Бюджетна вартість
  • Збереження постійної температури на протязі до 48 годин
  • Зручна заміна елементів в разі потреби

Пропонуємо купити акумулятор холоду для термосумки, підібрати в нашому каталозі товари за доступною ціною, а також реалізуємо наступні плюси звернення:

  • Великий вибір виробів
  • Індивідуальний підхід до кожного
  • Велике число способів звернень - по електронній пошті
  • Своєчасна кур'єрська доставка

Ми чекаємо ваших звернень, готові до співпраці.