Шнури

Міцний і надійний шнур для риболовлі зайняв гідне місце серед аксесуарів сучасного рибалки. Ловля за допомогою такого шнура має більше переваг, ніж стандартна волосінь. Вигідно купити шнур для риболовлі через швидкої реакції на клювання, здатності витримувати підвищені розривні навантаження.
Цей варіант волосіні створюється за рахунок високотехнологічного сплетення або з'єднання спаяних поліамідних волокон: полімерні плетені снасті, укладені в тугі котушки, затребувані при індивідуальній риболовлі. Також з цього матеріалу багато рибалок виготовляють мережі для рибальського промислу.

Особливості рибальського шнура

  • Володіючи мінімальної розтяжністю, малим діаметром перетину і високою чутливістю, рибальський шнур створений з стійких до розтягування полімерів. Це дозволяє ловити рибу на дальній кидок, а також повернутися додому з уловом після риболовлі на скелях і серед завалів дерев.
  • Завдяки спеціальному покриттю і багатобарвним палітрі лінійки плетінок нескладно контролювати коливання шнура і дальність закидання. Охопити велику площу водойми допомагають поліпшені властивості плетеного шнура в плані гладкості і невеликого діаметру.
  • Варто купити рибальський шнур, оскільки він зберігає міцність і експлуатаційні характеристики при різних температурах, добре адаптуючись до будь-яких видів вудилищ.
  • Іноді хороший улов можна отримати тільки в умовах складних водорослевих заростей, або рибалячи в місцях скупчення скельних порід і затонулих корчів. Якщо придбати для цих цілей плетений шнур, рибалка буде максимально успішною: круглий в діаметрі, він легко подолає будь-які підводні перешкоди.
  • Якщо має бути спінінгом риболовля, шнур краще вибрати максимально гладкий. Важливо купити шнур для спінінга, який буде відчувати навіть слабку клювання.
  • Якщо планується рибалка на крупну рибу, краще купити шнур рибальський в Україні там, де є великий вибір плетеної жилки. Правильно підібране полімерне волокно відмінно утримає лосося і щуку, коропа, форель і навіть сома.
  • Також гідністю плетіння досвідчені рибалки вважають здатність чудово вбирати воду, швидко тонути при закиданні.
  • Плетені волосінь легко керована, гарантує точну підсічку, стійка і не схильна до деформацій. Ці якості сприяють довговічності, а також дозволяють без особливих зусиль досліджувати річкове дно.

Купити шнур для риболовлі в Україні

У каталозі інтернет-магазину FishBum (Київ) рибалки знайдуть рибальські шнури за найнижчими цінами і в різній колірній гаммі. Це перевірені і якісні товари від кращих світових виробників, тепер доступні за лояльною вартості.
Любителі рибного лову у відкритих водоймах зможуть купити шнур для спінінга в Україні недорого: консультанти магазину допоможуть вибрати модель з урахуванням глибини і особливостей перебігу, необхідної дальності закидання, характеру перешкод на дні.
Можна замовити шнури для риболовлі з доставкою по українській столиці і Київської області, а також в усі міста країни. Тут же рибалки знайдуть в асортименті супутні товари і оснащення для риболовлі на будь-якому типі водойм!Показано з 1 по 12 із 1732 (всього сторінок: 145)