Підвісні двигуни

Катер без двигуна підходить тільки для повільних прогулянок по водоймі. На ньому складно долати великі відстані і боротися з течією. Тому краще відразу придбати мотор для човна і займатися риболовлею без обмежень. У цьому вам допоможе наш магазин FishBum. У нас є двигуни з будь-якими характеристиками.

Який купити мотор на човен: чотиритактний або двотактний

Чотиритактний обладнання вважається кращим, так як він:

 • Майже в два рази менше споживає палива і масла, ніж двотактне.
 • Мало шумить.
 • Забезпечує плавність ходу. Встановивши такий мотор на човен, ви зможете рибалити методом троллінгу.

Але у цих двигунів є недоліки: велика вага, чутливість до якості пального і умов перевезення, а також висока ціна і вартість запчастин. Купити мотор для човна чотиритактного типу буде вигідно тільки за умови активної лову. Для рідкісних прогулянок по водоймі краще вибрати двотактний модель, адже вона:

 • Дешево коштує.
 • Може працювати на будь-якому паливі.
 • Легко ремонтується.
 • Мало важить. Ви зможете переносити мотор для надувного човна до місця риболовлі вручну.

Як розрахувати потужність мотора на гумовий човен

Від потужності двигуна залежить швидкість пересування плавзасоби, його керованість і витрата пального. Якщо використовувати занадто потужний мотор для човна ПВХ, ваш катер втратить плавність ходу і стане некерованим. Якщо ж потужності буде недостатньо, ви не зможете розвинути потрібну швидкість і будете переплачувати за паливо. Тому уважно поставтеся до кількості кінських сил, зазначеного в описі товару.

Розраховувати потужність мотора до човна потрібно по габаритам і вазі плавзасоби. Для спрощення цих розрахунків можна взяти 1 кінську силу на 25 кг ваги. При цьому треба враховувати безліч трохи порожнього катери, а разом зі спорядженням і пасажирами. Але це тільки найпримітивніші обчислення. Краще підбирати мотор на надувний човен конкретно під вашу модель. У цьому вам допоможе наш фахівець.

Оптимальна висота транця у моторів для надувних човнів
Під висотою транця мається на увазі дистанція між максимальною точкою фіксації мотора на транце і антікавітаціонной плитою. Це відстань також називається довжиною ноги. Воно повинно забезпечувати заглиблення 10-15 см. Якщо заглиблення буде іншим, робота двигуна стане непередбачуваною.

Система запуску у човнового мотора для надувного човна
Ви можете замовити навісний двигун з ручним або електричним запуском. У другому випадку для старту потрібно додатковий акумулятор.

Електрична система обов'язкова тільки при дистанційному управлінні пристроєм. Якщо в цьому немає необхідності, можна заощадити на покупці двигуна і акумулятора і вибрати обладнання з ручним стартом. Але треба пам'ятати, що механічна система запуску використовується тільки в двигунах потужністю до 30 кінських сил.

Купити мотор на надувний човен в компанії FishBum
Наш інтернет-магазин знайомий багатьом українським рибалкам. Адже тут вони знаходять:

 • Якісну продукцію світових брендів.
 • Великий асортимент товарів для рибного лову та туризму. У нас можна купити підвісний мотор для човна, а також снасті, намети, туристичну меблі, рюкзаки та багато іншого.
 • Низькі ціни. Наші товари такі дешеві не тому, що вони неякісні. Продаж в інтернеті не вимагає оренди просторих приміщень і виплати зарплат великого колективу. Це відбивається на вартості продукції.
 • Доставку по населеним пунктам України. Нашими клієнтами стають не тільки жителі Києва, а й представники інших міст.

Заповніть заявку, щоб купити двигун на гумовий човен. Якщо вам потрібно порадитися з професіоналом, він із задоволенням проконсультує вас по телефону.Показано з 1 по 12 із 48 (всього сторінок: 4)