Блешні грушки

Блешня грушка, спінінгом принада
Цікава і досить уловиста блешня ручної роботи «Грушка» поки ще не дуже відома вітчизняним рибалкам. І зовсім даремно, досвідчені спінінгісти помітили, що в періоди слабкого клювання вона нерідко здатна ефективно виступити в якості дуже уловистою приманки, особливо в холодній воді. Купити недорого блешню-грушку ручної роботи можна в інтернет магазині ФішБум.

Детально про блешні грушки ручної роботи

  • Призначення
  • Оптимальні місце і час для риболовлі
  • Проводка
  • Корисні поради

Призначення

Блешня грушка ручної роботи найбільш ефективна для риболовлі ранньою весною чи пізньою осінню. Зазвичай на неї ловлять різну хижу рибу, в першу чергу судака. Як не дивно, але ця приманка магічно приваблива для карася і навіть сазана. Саме це робить дану приманку особливо привабливою для рибалки спінінгіста, вона просто непередбачувана, але обов'язково хоч кого-то, але зловить.

Оптимальне місце і час для риболовлі на грушку

Оптимально пробувати ловити на блешню грушку слід в умовах холодної води, коли у будь-якої риби, особливо хижої, починається жор. В цей час рибка, як правило, збивається в зграї і відправляється в сторону місць зимівлі, попутно поїдаючи на своєму шляху все більш-менш їстівне. Ось тут-то і потрібно запропонувати їй «Грушку», яка своєю поведінкою напевно здається підводним мешканцям якимсь жучком або личинкою, яка топчеться на місці і провокує спробувати себе на смак.

Стук даної приманки про дно особливо привертають рибу, навіть з пристойної дистанції. Є думка, що цьому сприяє і матеріал, з якого вона виготовляється, мова йде про латуні. Саме вона при ударі видає специфічні коливання, які розносяться на багато метрів в сторони і вгору.

Проводка

Проводка для блешні грушки використовується джиговая, що має вигляд сходинки. При цьому блешня підскакує вгору або трохи в сторону, граючи все корпусом. Після падіння на дно вона завмирає, і слідом за цим стример на гачку плавно опускається вниз, саме в цей момент і слід атака риби. Краще, якщо ривки вудилищем або короткі інтенсивні підмотки котушкою не будуть надто різкі, особливо в дуже холодній воді. І обов'язково потрібно експериментувати з паузами, їх тривалістю і частотою.

Корисні поради

  • Якщо має бути риболовля на спінінг ранньою весною чи пізньою осінню, обов'язково варто мати в своєму рибальському арсеналі блешню грушку.
  • Якщо точно відомо, що хижа риба на точці присутній, але не клює - спробуйте «Грушку», можливо ситуація з клюванням круто зміниться в кращу сторону.
  • Обов'язково варто спробувати половити карася, коропа або сазана на спінінг з використанням даної приманки, нерідко виходило добитися відмінних результатів, ці не дуже-то хижі риби іноді просто з розуму від Грушки сходять і жадібно накидаються на неї, і рибалка запам'ятовується надовго.

Вловиста блешня Грушка ручної роботи дуже цікава і уловиста приманка для спінінга, її завжди пропонує інтернет-магазин FishBum. Вибрати кращий товар для риболовлі та активного відпочинку завжди допоможуть наші фахівці. Оправлення по території України здійснюється поштою.Показано з 1 по 3 із 3 (всього сторінок: 1)