Блешні грушки

Топ
Блешня Грушка FB 14 гр. Хром
Блесна Грушка FB
Кількість в упаковці, шт1 Матеріал виготовленняЛатунь МодельГрушка Країна походженняУкраїна Довжина загальна, мм30 Вага, гр14 Колір блешніХром Рекомендовано для рибиСудак, окунь, щука, сом, карась, лещ, сазан, товстолоб
3
112.32 грн
Кількість в упаковці, шт 1
Матеріал виготовлення Латунь
Модель Грушка
Країна походження Україна
Довжина загальна, мм 30
Вага, гр 14
Колір блешні Хром
Рекомендовано для риби Судак, окунь, щука, сом, карась, лещ, сазан, товстолоб
Топ
Блешня Грушка FB 18 гр. Мідь
Блесна Грушка FB
Кількість в упаковці, шт1 Матеріал виготовленняМедь МодельГрушка Країна походженняУкраїна Довжина загальна, мм35 Вага, гр18 Колір блешніМедь Рекомендовано для рибиСудак, окунь, щука, сом, карась, лещ, сазан, товстолоб
1
112.32 грн
Кількість в упаковці, шт 1
Матеріал виготовлення Медь
Модель Грушка
Країна походження Україна
Довжина загальна, мм 35
Вага, гр 18
Колір блешні Медь
Рекомендовано для риби Судак, окунь, щука, сом, карась, лещ, сазан, товстолоб
Топ
Блешня Грушка FB 18 гр. Хром
Блесна Грушка FB
Кількість в упаковці, шт1 Матеріал виготовленняЛатунь МодельГрушка Країна походженняУкраїна Довжина загальна, мм35 Вага, гр18 Колір блешніХром Рекомендовано для рибиСудак, окунь, щука, сом, карась, лещ, сазан, товстолоб
3
112.32 грн
Кількість в упаковці, шт 1
Матеріал виготовлення Латунь
Модель Грушка
Країна походження Україна
Довжина загальна, мм 35
Вага, гр 18
Колір блешні Хром
Рекомендовано для риби Судак, окунь, щука, сом, карась, лещ, сазан, товстолоб
Блешні грушки

Блешня грушка, спінінгом принада
Цікава і досить уловиста блешня ручної роботи «Грушка» поки ще не дуже відома вітчизняним рибалкам. І зовсім даремно, досвідчені спінінгісти помітили, що в періоди слабкого клювання вона нерідко здатна ефективно виступити в якості дуже уловистою приманки, особливо в холодній воді. Купити недорого блешню-грушку ручної роботи можна в інтернет магазині ФішБум.

Детально про блешні грушки ручної роботи

  • Призначення
  • Оптимальні місце і час для риболовлі
  • Проводка
  • Корисні поради

Призначення

Блешня грушка ручної роботи найбільш ефективна для риболовлі ранньою весною чи пізньою осінню. Зазвичай на неї ловлять різну хижу рибу, в першу чергу судака. Як не дивно, але ця приманка магічно приваблива для карася і навіть сазана. Саме це робить дану приманку особливо привабливою для рибалки спінінгіста, вона просто непередбачувана, але обов'язково хоч кого-то, але зловить.

Оптимальне місце і час для риболовлі на грушку

Оптимально пробувати ловити на блешню грушку слід в умовах холодної води, коли у будь-якої риби, особливо хижої, починається жор. В цей час рибка, як правило, збивається в зграї і відправляється в сторону місць зимівлі, попутно поїдаючи на своєму шляху все більш-менш їстівне. Ось тут-то і потрібно запропонувати їй «Грушку», яка своєю поведінкою напевно здається підводним мешканцям якимсь жучком або личинкою, яка топчеться на місці і провокує спробувати себе на смак.

Стук даної приманки про дно особливо привертають рибу, навіть з пристойної дистанції. Є думка, що цьому сприяє і матеріал, з якого вона виготовляється, мова йде про латуні. Саме вона при ударі видає специфічні коливання, які розносяться на багато метрів в сторони і вгору.

Проводка

Проводка для блешні грушки використовується джиговая, що має вигляд сходинки. При цьому блешня підскакує вгору або трохи в сторону, граючи все корпусом. Після падіння на дно вона завмирає, і слідом за цим стример на гачку плавно опускається вниз, саме в цей момент і слід атака риби. Краще, якщо ривки вудилищем або короткі інтенсивні підмотки котушкою не будуть надто різкі, особливо в дуже холодній воді. І обов'язково потрібно експериментувати з паузами, їх тривалістю і частотою.

Корисні поради

  • Якщо має бути риболовля на спінінг ранньою весною чи пізньою осінню, обов'язково варто мати в своєму рибальському арсеналі блешню грушку.
  • Якщо точно відомо, що хижа риба на точці присутній, але не клює - спробуйте «Грушку», можливо ситуація з клюванням круто зміниться в кращу сторону.
  • Обов'язково варто спробувати половити карася, коропа або сазана на спінінг з використанням даної приманки, нерідко виходило добитися відмінних результатів, ці не дуже-то хижі риби іноді просто з розуму від Грушки сходять і жадібно накидаються на неї, і рибалка запам'ятовується надовго.

Вловиста блешня Грушка ручної роботи дуже цікава і уловиста приманка для спінінга, її завжди пропонує інтернет-магазин FishBum. Вибрати кращий товар для риболовлі та активного відпочинку завжди допоможуть наші фахівці. Оправлення по території України здійснюється поштою.

icon_teleg Telegram icon_viber Viber icon_whatsapp WhatsApp icon_email Написати на пошту icon_callback Замовити дзвінок
//-->