Головні убори

Головні убори для рибалки, туризма

Головні убори надійно захистять голову людини від негативного впливу навколишнього середовища, тому настійно рекомендуються до використання. Кращі зразки виготовляються з сучасних матеріалів, вони не пропускають воду, мають дихаючими здібностями, захищають від перегріву або, навпаки, від переохолодження. Широкий асортимент головних уборів пропонує інтернет магазин ФішБум.

Залежно від призначення головні убори поділяють на:

  • Кепки
  • Капелюхи
  • Шапки

Кепки для відпочинку на природі застосовуються в умовах теплої або не дуже холодну погоду. Також вони можуть володіти водовідштовхувальними властивостями. Для захисту очей від яскравого сонячного світла вони мають козирки різної форми і розмірів. Якщо кепка призначена для дуже спекотної погоди, її верх може мати вигляд сіточки, для захисту шиї від сонця і вітру застосовують особливі тканинні накидки.

Капелюхи відрізняються від інших головних уборів подібного призначення наявністю більш-менш широких полів по всьому колу, що дає захист від ультрафіолетового сонячного випромінювання, при цьому не перешкоджаючи вільної циркуляції повітря. Зустрічаються моделі з додатковою антимоскітної сіткою, це дуже актуально для захисту голови, обличчя та шиї людини від укусів паразитів.

Шапки, як правило, використовують для носіння в прохолодну і холодну погоду, вони бувають в'язаними та тканинами. Відрізняються доступною ціною, простотою в догляді і дають можливість підібрати ідеальний варіант для шкарпетки будь-якій людині. Іноді мають невеликий козирок від сонця. Більш теплі моделі роблять з флісу, акрилу, вовни або їх комбінацій. Краще, якщо у шапки є підкладка. Як правило, вони добре стираються і довго носяться, не втрачаючи форми і не линяючи після прання.

Купити недорого якісні головні убори в асортименті можна в нашому інтернет-магазині FishBum, оправи товар поштою по території України.Показано з 1 по 12 із 1262 (всього сторінок: 106)