Кухні туристичні

Походні кухні для туризму та рибалки

Для комфортного відпочинку на природі створені туристичні кухні. Це не просто стіл, а повноцінні складні набори. В основному складаються з обробного столу, шафки для посуду, полиці для плитки, мийки, вітрозахисту і т.д. Пристосування популярні серед тих, хто їздить на кемпінг, полювання чи риболовлю.

Особливості конструкції туристичної кухні

Місткий стіл з 1 або 2 шафами розділений полками на секції. Дверцята часто закриваються на блискавки, щоб захистити конструкцію від пилу і комах. У деяких моделей передбачено три столи: на один встановлюється плита, два інших використовують як робочі поверхні. Часто пристосування обладнано знімною вітрозахистом. Ці фактори впливають на вартість.

Похідні кухні і їх переваги

  • Практичність - зручні і міцні полки, окремі ніші для посуду і продуктів, місце для приготування їжі, обробна дошка і відділи для інвентарю;
  • Компактність - біля столу-кухні складна структура, елементи швидко розбираються, складаються і встановлюються. Конструкція займає мінімум місця в транспорті, оскільки поміщається в коробку або чохол, або трансформується в чемоданчик, що фіксується гачками і переноситься за ручку;
  • Функціональність - пристосування надає місце для зберігання продуктів і кухонного начиння, організовує зону для приготування і вживання їжі.

Замовити туристичні кухні в інтернет-магазині FishBum
Купити похідну кухню за демократичною ціною можна в нашому магазині. Ми реалізуємо якісні товари в широкому асортименті. Оперативне оформлення замовлення і кілька способів оплати товару, доставка по Києву і Україні різними службами. Замовте кухні туристичні і насолоджуйтеся комфортним відпочинком на природі!