Сигналізатори клювання

Сигналізатори клювання

Сигналізатори клювання

Успіх риболовлі впритул залежить від того, наскільки своєчасно рибалка зміг дізнатися про те, що риба проковтнула приманку. Завдяки сигналізатора клювання, що фіксує навіть мінімальні зміни натягу волосіні в процесі риболовлі, можна зловити рибу.

Пристрій сигналізує рибалці про клювання за допомогою звукового сигналу або ж світлового індікатора.Ми пропонуємо замовити і купити дешево сигналізатор клювання в інтернет-магазині FishBum Київ Україна, підібрати схожий варіант серед величезного доступного асортименту, а також отримати знижку, якщо ви знову співпрацюєте з нами!

Переваги і характеристики пристрою

Сигналізатор клювання для фідера є невеликим прямокутне пристрій, виготовлений з пластику і оснащений потужним динаміком, радіо модулем і спеціальної виїмкою з блоком, в який поміщається вудилище з волосінню для визначення точного ефекту рибного лову. Рибальські звукові сигналізатори клювання по достоїнству оцінили прихильники азартного карпфішінга.

Рибалки просто встановили дані гаджети на власні рід поди, щоб не нудьгувати в процесі тривалого очікуванні довгоочікуваної клювання крупного коропа.

Успішний досвід відразу ж підхопили фанати донного і фидерного типу лову ляща, карася або ж іншої риби. Уже перша риболовлі дала зрозуміти, що електронні сигналізатори клювання для фідера є практично універсальними пристроями, чудово підходящими для риболовлі. Набір сигналізаторів клювання для фідера - це такі плюси:

  • Прилад максимально компактний і простий, має малу вагу
  • Сумісний з технологічно більш досконалими род-подами і звичайними спінінгами
  • Розумний сигналізатор клювання має можливість правильно визначати прихід великої риби, відсікаючи присутність дрібниці
  • Непогано можна використовувати як разом з волосінню, так і плетеним шнуром
  • Дані снасті практично універсальні - їх можна якісно використовувати як на донних снастях, так і фідерах
  • Дешева вартість сигналізатора
  • Довговічність використання
  • Високий рівень захисту в процесі риболовлі від перепадів тиску, попадання вологи
  • Гранично проста і зрозуміла конструкція

Недорогий бюджетний сигналізатор клювання в нашому каталозі володіє непоганим функціоналом, дозволяє рибалці відволікатися від своєї справи і не контролювати вудилище постійно в ході тривалої риболовлі.

Якщо ви звернулися в інтернет-магазин FishBum, вас приємно здивує вартість продукції, швидка доставка і можливість індивідуального підходу до ваших вимог. Ми чекаємо ваших звернень, зробимо партнерство приємним і простим, гарантуємо високу якість пристрою!

icon_teleg Telegram icon_viber Viber icon_whatsapp WhatsApp icon_email Написати на пошту icon_callback Замовити дзвінок
//-->