Садки, підсаки, кукани та багри

Садки, підсаки, кукани та багри

Садки, підсаки, кукани, багри, інструмент та аксесуари для риболовлі

Для роботи з уловом можуть знадобитися:

  • Садки
  • Підсаки
  • Кукани
  • Багри

Садки дозволять зберегти спійману рибу в живому вигляді при знаходженні безпосередньо на березі водойми. Це дуже важливо, оскільки давно відомо, що це помітно позначається на її смакових якостях.

Якщо піймана рибка більша, то знадобиться вже кукан, на який і буде посаджений трофей, а потім відправлений у водойму для збереження. Даний спосіб не менш надійний, ніж зберігання улову в садку, і риба на ньому здатна довгий час залишатися в живому вигляді, особливо якщо в наявності підходяща глибина і є течією.

Коли відбулося довгоочікуване клювання, а риба благополучно доставлена ​​до берега, постає питання: а як її, власне, акуратно і без сходу взяти. Але виникає це питання тільки втіх, хто заздалегідь не перейнявся наявністю такого корисного аксесуара для риболовлі, як підсак. Кращий варіант це той, у якого сітка з волосіні, в нього не встряють гачки і не плутається намертво повідця при витягуванні риби.

А якщо рибалити за принципом піймав-відпусти, то краще вибрати сачок із силіконовою сіточкою, він не травмує рибу і є обов'язковою умовою лову на багатьох комерційних водоймах та рибальських змаганнях.

Якщо має бути риболовля на велику рибу, то просто не обійтися без багра. Також він буде корисний на підлідній рибалці, де використання підсак не практикується, так як багор в цій ситуації набагато практичніше.

Купити недорого чудовий рибальський садок, підсачок, кукан або багор можна у нашому інтернет магазині ФішБум, місто Київ, відправка товару по території України здійснюється поштою на найближче відділення, також його можна забрати у спеціалізованому пункті видачі.

icon_teleg Telegram icon_viber Viber icon_whatsapp WhatsApp icon_email Написати на пошту icon_callback Замовити дзвінок
//-->