Багри

Багри для риболовлі

Якісно виготовлений правильний рибальський багор просто зобов'язаний бути в наявності у будь-якого рибалки, який зібрався ловити досить велику рибу. Даний аксесуар для риболовлі можна розділити на дві великі групи:

  • Для підлідної риболовлі
  • Для риболовлі в період відкритої води

Багор для риболовлі з льоду використовується для вилучення трофея з лунки, тому особливо довга ручка в цьому випадку на потрібна, і навіть, швидше за все, буде зайвою. Адже працювати таким багром належить на відстані максиму в півметра, а то і менше.

Так як риба в дуже холодній воді активністю не відрізняється, то і будь-яких підвищених вимог до міцності немає, цілком допускаються навіть телескопічні конструкції, благо вони мають значну перевагу по компактності.

Багор для трофейної риболовлі в період відкритої води може мати вже безліч варіантів, і фортеця конструкції в даному випадку буде в явному пріоритеті. Варто враховувати і відстань до води, ручка багра повинна бути достатньою, інакше трофей просто буде незручно брати, а то і зовсім неможливо.

Жало багра повинно мати відмінну гостроту, але при цьому його удар повинен доводиться в район голови риби, де луска не така велика, інакше можливий сход трофея з травмою, що зовсім не годиться.
Зручна ручка з фіксатором-петлею повинна бути виключно зручною, особливо в холодну погоду, так як руки в цьому випадку мерзнуть сильніше, тому зручна ручка більше підходить для надійного утримання.

Робочий багор для риболовлі завжди можна вибрати і купити за оптимальною ціною в нашому інтернет-магазині FishBum, місто Київ, Україна, товар отруюється поштою або відпускається в місці видачі.