Намети тенти парасолі

Намети тенти парасолі

Намети, тенти, парасолі для риболовлі, туризму

Під час активного відпочинку на природі не завжди в наявності комфортні умови, але це не привід не їздити на риболовлю. Це і не потрібно, адже завжди можна скористатися різними спеціалізованим спорядженням, до якого відносяться:

  • Намети
  • Тенти
  • Парасольки для риболовлі

Намети дозволять створити на природі затишок в тому вигляді, який необхідний конкретній людині. Їх існує безліч, як за ціною, так і по виконанню. Для простих подорожей є одношарові суперкомпактні варіанти, дуже легкі, вони помістяться в будь-який рюкзак або сумку. А є і версії для великих груп, які підходять для будь-яких погодних умов. У них кілька кімнат, включаючи приміщення для технічних потреб, зверху вони додатково можуть покриватися додатковим шаром. Такі, що не промокають, чудово зберігають тепло, в них буде комфортно навіть дітям і жінкам.

Тенти дозволяють захиститися від жаркого світла або опадів. Вони, як правило, не займають багато місця в багажі і відрізняються досить демократичною ціною. У деяких версіях можна навіть обійтися без стійок, акуратно скориставшись деревами.

Парасольки для риболовлі відрізняються високою мобільністю і простотою установки, при цьому компактні в складеному вигляді. Вони ефективно допоможуть захиститися від яскравого сонця і опадів, особливо якщо мають додатковий завіс з можливістю фіксації на землі.

Купити за оптимальною ціною намети, тенти, рибальські парасолі можна в нашому інтернет магазині ФішБум, місто Київ, доставка поштою по всій території України, або в точці видачі.

icon_teleg Telegram icon_viber Viber icon_whatsapp WhatsApp icon_email Написати на пошту icon_callback Замовити дзвінок
//-->