Повернення та обмін товару

Повернення та обмін товару

Повернення та обмін товару здійснюється згідно діючого законодавства України про захист прав покупця.
 

 1. Повернення товару, якщо він не підійшов, здійснюється не пізніше 14 днів з моменту отримання товару покупцем, за наступними умовами:
 • У товара збережена комплектація
 • Збережено товарний чек та упаковку, яка не має механічних дефектів, сторонніх написів, наліпок, товар не втратив споживчі властивості, ярлики.
 • Товар не був експлуатації та не має слідів експлуатації
 1. На товар, що придбаний в Інтернет-магазині «FishBum» встановлений наступний строк гарантії – 30 днів, з урахуванням гарантії фірм-виробників. Гарантійний строк обчислюється починаючи від дня передачі товару покупцю

У разі виявлення протягом встановленого гарантійного строку недоліків (придбання товару неналежної якості) покупець, в порядку та у строки, що встановлені законодавством, має право вимагати пропорційного зменшення ціни товару, обмін або гарантійного ремонту товару за домовленістю сторін, в разі її невиконання, заявити іншу вимогу згідно чинного законодавства України.

Покупець має право протягом гарантійного строку повернути Товар Продавцю та вимагати повернення сплачених грошових коштів у разі, якщо Товар має дефекти – істотні недоліки, які не можна усунути і які виникли з вини виробника або продавця Товару.

За наявності товару, вимога покупця про заміну товару з недоліками підлягає негайному задоволенню, а в разі виникнення потреби в перевірці якості - протягом 14 днів або в інший строк, за домовленістю сторін. У разі відсутності товару, вимога покупця про його заміну підлягає задоволенню у 2х-місячний строк з моменту подання відповідної заяви.

Вимоги покупця, не підлягають задоволенню, якщо продавець, виробник доведуть, що недоліки товару виникли внаслідок порушення покупцем правил користування товаром або його зберігання.

Для повернення або обміну товару необхідно:

 • Зв’язатись з працівником call-центру нашого інтернет-магазину за телефонами +38(097)257-11-88, +38(050)257-11-88, або написати лист на електронну адресу sales@fishbum.ua, та повідомити про Ваше бажання повернути або обміняти товар.
 • Отримати на свою електронну пошту,  чи через будь який зручний спосіб, форму повернення або заміни товару, та надіслати її заповнену зворотно.
 • У випадку повернення коштів отримати, таким же чином, форму для повернення грошей, та надіслати її заповнену зворотно.
  Також бланк для повернення товару можна завантажити тут: Бланк повернення товару.
 • Надіслати товар службою доставки «Нова Пошта» за адресою: м. Київ відділення №66, отримувач тел. +38(097)257-11-88 ФОП Біленький П.Ю.. Після відправки товару покупець має направити на e-mail або зателефонувавши за номером телефону нашої компанії, зазначеного на кожній сторінці зверху сайту або в розділі «Контакти», та надати номер ТТН.
 • Очікувати на повернення товару до продавця, та подальшу перевірку товара на комплектність, пошкодження, споживчі властивості.

Повернення грошових коштів здійснюється способом, яким здійснювалась оплата: готівкою або банківським переказом на зазначені покупцем у заяві реквізити (Підстава – постанова НБУ №705 від 05.11.2014, Розділ 7, п.3, абз. 1, п. 4).

Гроші, сплачені за товар, повертаються покупцеві в день повернення товару до продавця, після огляду товару та підтвердження товарного вигляду, цілісності та комплектації, але не пізніше ніж за 7 днів із моменту отримання товару продавцем.

Витрати за пересилку товара у випадку повернення за рахунок відправника.
Витрати за пересилку, у разі повернення або заміни товара з вини інтернет магазину, чи виробника товару, за наш рахунок.
Більш детальна інформація в Угоді користувача.

icon_teleg Telegram icon_viber Viber icon_whatsapp WhatsApp icon_email Написати на пошту icon_callback Замовити дзвінок
//-->