Гумові чоботи

Гумові чоботи і чоботи з ПВХ для рибалки та активного відпочинка

Потрібна і важлива функціональна взуття, просто необхідна для подолання водних перешкод. Допомагає забратися в човен, що не замочивши при цьому ніг, або легко дістати до кльових місць на рибалці. Бувають різними за висотою халяви. Кращі моделі мають внутрішніми утеплюючими вставками. Вибрати і придбати за справедливою ціною потрібні гумові чоботи для риболовлі можна в інтернет магазині ФішБум.

Гумові чоботи бувають:

  • Зі стандартними халявами
  • Забродні
  • Для теплої пори року
  • Утеплені, для зими
  • Чоловічі або жіночі

Гумові чоботи зі стандартними халявами є найбільш поширеним варіантом, в них досить зручно ходити, але ось сильно глибоко не завітати. Зате вони гарантовано захистять від намокання на мілководді або в разі прогулянок по мокрій траві або бруду.

Забродні чоботи стануть в нагоді для форсування щодо глибоких перешкод, також з їх допомогою можна забратися глибше і зловити більше риби. З недоліків - непристосованість для тривалої ходьби, для цього при собі не зайвим буде мати змінне взуття, наприклад, кросівки.

Чоботи для теплої пори року бувають як звичайні, так і Забродні, наявність вставок утеплювачів в них необов'язково, достатньо одягати товсті теплі шкарпетки.

Зимові чоботи з гуми або ПВХ обов'язково повинні мати додаткові спеціальні вставки-утеплювачі. Вони і зайву вологу вберуть, і від переохолодження захистять. Їх можна без праці витягти і якісно просушити. У них дуже зручно ходити по льоду, не побоюючись промочити ноги і застудитися.

Гумові чоботи для чоловіків і жінок відрізняються по посадці і обсягом, це обумовлено фізіологічними відмінностями, це вкрай важливо враховувати при виборі. Інакше ходьба в результаті перетвориться на справжнє випробування і доставить чимало неприємних хвилин.

Корисні поради

  • При виборі підходящої пари гумових чобіт слід дуже ретельно пробирати посадку, враховуючи при цьому відмінності між чоловічими і жіночими моделями
  • Правильно купувати чоботи на розмір більше, ніж у взутті, використовуваної в повсякденному житті, так як гумові чоботи одягаються на товсті шкарпетки
  • Чоботи з ПВХ є більш практичними і легкими, так і теплоізоляція у них якісніше
  • Чи не змінна підошва обов'язкове для чобіт на зимову риболовлю, адже рибалці належить пестити по виключно слизькому льоду
  • Зав'язка на халяву допоможе запобігти попаданню в чоботи снігу або води, а значить і допоможуть запобігти намокання ніг і можливу застуду

Якісні гумові чоботи і чоботи з ПВХ продає інтернет-магазин FishBum, куплений товар відправимо покупцеві поштою, по території України.Показано з 1 по 12 із 51 (всього сторінок: 5)