Стопори

Стопори для риболовлі

Рибальські стопори є важливою частиною оснастки. Особливі стопори спеціально створювалися для фіксування бойла на волосині з метою щільного закріплення. Їх форми дозволяють надійно утримувати Бойл різного розміру і використовувати їх повторно, навіть після затримання великої і сильної риби. Можна їх застосовувати з насадним пелет і штучними насадками.

Пропоновані нами стопори мають ряд переваг:

  • Перемички виготовлені з м'якого пластику, завдяки чому стопор легко відділяється від пластини рукою
  • Надійна фіксація м'якого бойла, завдяки розміру стопора і характером матеріалу, з якого він виготовлений
  • Можливість використовувати з насадним пелет і штучними насадками
  • Брендова якість за доступною ціною

Наші пропозиції

У каталозі вказані найбільш значущі характеристики цього рибальського товару. Стопори - досить об'ємна по номенклатурі категорія товарів. Зв'яжіться з нашими консультантами, і вони дадуть більше інформації і допоможуть з вибором. В асортименті нашого інтернет-магазину FishBum представлені понад сотні варіантів і модифікацій всіляких стопорів. Кожен з них зі своїм призначенням.

У нас можна купити практично будь-які наявні в наявність моделі стопорів для риболовлі. Купити крім стопорів для бойлов можна і особливі стопори для зернових, пелет та інших насадок, застосовуваних для лову коропа. У нас ви знайдете різні бренди рибальської оснастки, які відрізняються оптимальним співвідношенням ціни і якості. Ми забезпечуємо доставку по Києву та в будь-яку точку України.Показано з 1 по 12 із 106 (всього сторінок: 9)