Блешні (HANDMADE)

Блешні (HANDMADE)

Блешня для риболовлі ручної роботи

Блешня - це найдавніша приманка для лову будь-якої хижої риби, що не втратила актуальності і в наші дні. Ця уловиста снасть на хижака напевно знайдеться в будь-якому рибальському ящику, так як вона відмінно працює практично в будь-якій водоймі, від річки до водосховища, від каналу до озера. За час свого існування рибальські блешні зазнали істотних змін, вони розділилися, в першу чергу, за своїм призначенням, щоб добути завидний трофей необхідно правильно вибрати і купити уловисту блешню, найкраще покаже себе спінінгом принада ручної роботи.

Дані приманки можна розділити на:

 • Блешні (вертушки)
 • Блешні коливаються (колебалки)
 • Блешні для зими (стрімке блеснение)
 • Пількери
 • Грушки
 • Джиг спіннери

Детально про блёшні різних видів

Блешня яка обертається привертає рибу за рахунок обертання рухомого металевого пелюстки, в результаті чого під водою на значну відстань поширюються не тільки відмінно помітні світлові відблиски, а й особливі вібрації. Ці фактори спочатку привертають потенційний трофей на ближню дистанцію, а й провокують жадібну хватку. Це універсальна приманка для спінінга. Рибалки спінінгісти намагаються купити вертушку ручної роботи, вони самі уловисті, так як зроблені досвідченим майстром вручну, зі знанням особливостей вітчизняних водойм. Є справжні приманки легенди, наприклад, крихітна вертушка маніячки, блешня Майстер, не впіймати на які практично нереально.

Блешня колебалка є особливим чином, вигнутий металевий лист, найчастіше її застосовують для риболовлі на щуку, сома. Вузькі довгасті колебалки підійдуть для лову судака, невеликі компактні моделі користуються заслуженою популярністю для супер ультралайта, ультра лайта і лайта. Легкі блесенка успішно ловлять на невеликих глибинах, моделі важче підійдуть для лову глибоководних хижих риб. Ця уловиста спінінгом принада володіє відмінними польотними характеристиками, її часто використовують для риболовлі на жереха, коли необхідно надіслати снасть подалі, нерідко навіть проти вітру.

Зимова блешня використовується для стрімкого блеснения, найчастіше з льоду, якщо його немає, то на неї можна ловити і з повільно дрейфувала, човни. Зазвичай виготовляється з кольорових металів, додатково огруженія свинцем, оловом або вольфрамом. Найбільші улови, як і в випадку з колебалки і вертушками, принесуть балансири, бокоплави, стрімкі блешні ручної роботи. Чергування і підбір даних приманок неодмінно приведуть до успіху, отже, завжди варто мати достатній запас в своєму рибальському арсеналі.

Пількери є морськими приманками, але одного разу комусь спало на думку поекспериментувати з ними в прісній воді, і з'ясувалося, що це працює. Класику трохи допрацювали, і вийшла стовідсотково робоча блешня грушка, приємно дивує результатами, коли звичні болісно мовчать. На неї охоче бере навіть короп і карась, в основному в холодній воді. А по дальності закидання їй складно знайти рівних.

Джиг спіннери з'явилися відносно недавно, але вже зарекомендували себе найкращим чином. Вони спокушають рибу обертовим, як у блешні, що обертається, металевим пелюсткою, вони відмінно вилітають і грають корпусом навіть на падінні. Це відмінний вибір для облову будь-яких глибин. Невеликі приманки підійдуть для лову окуня, аж до трофейних розмірів, блешні побільше знадобляться для риболовлі на щуку, судака, сома.

Зараз ні в одного рибалки не виникне сумнівів, уловиста чи ні рибальська блешня, включаючи всі її варіанти і модифікації, яких дуже багато. І самі робітники з них, звичайно, болісно ручної роботи, які протягнуто наш інтернет-магазин FishBum в Києві.

На нашому ресурсі, Ви знайдете, не тільки якісні блешня, а також:

 • Інші снасті ручної роботи
 • Онлайн консультацію рибалок фахівців
 • Індивідуальний підхід
 • Комфортну оплату
 • Зручну і своєчасну доставку в будь-яке місто України

Ми працюємо, щоб Ви ловили і отримували від рибальського процесу задоволення.

icon_teleg Telegram icon_viber Viber icon_whatsapp WhatsApp icon_email Написати на пошту icon_callback Замовити дзвінок
//-->