Гаманці для принад

Сума аксесуарів, які зараз в арсеналі будь-якого рибалки, давно перевалила за сотню. Гаманці для риболовецьких приманок -талантлівое рішення для шанувальників рибної ловлі. Їх дизайн нагадує прямокутні шкільні пенали. А можливості внутрішніх відсіків в таких органайзерах "заточені" під найвищий функціонал.

Як правильно вибирати гаманець для приманок

Усередині пенала - перегородки для поділу простору по зонам. Вони ж виконують захисну функцію, не дозволяючи приманок соударяются, оберігаючи від пошкоджуючи лакофарбове покриття. Це відмінний гаманець для силіконових блешень. Важливо, щоб вони не були надмірно великими.

З урахуванням моделі в гаманці для приманок можуть поміщатися від 15 до 100 одиниць. Їх зручніше витягувати. І вони при цьому не стосуються сусідніх. Чохол легко розміщується в кишені жилета, постійно перебуваючи поруч.

Спеціалізовані гаманці для силіконових блешень має отвори для гачків. А блешні вставляють по обидва боки, що гарантує безпечне зберігання.

Усередині гаманців для блешень може перебувати щільна піна або пластиковий роздільник. Гаманці для приманок мають різну місткість, що важливо для рибалок, які шукають найкращий варіант. Це дозволяє тримати при собі необхідну наживку, не перевантажуючи себе іншими рибальських аксесуарів.

Ми пропонуємо

Замовити і купити гаманці для приманок в інтернет-магазині FishBein можна через форму сайту або зателефонувавши по телефону. У нас якісні товари за доступними цінами. Великий асортимент в усіх напрямках. Ми гарантуємо швидку доставка в Києві і по всій Україні. Будь-які способи оплати. Консультація при підборі товару.Показано з 1 по 12 із 32 (всього сторінок: 3)