Кросівки

Кросівки для риблки та активного відпочинка

Зручні міцні кросівки, мабуть, найбільш популярна і затребувана взуття для активного відпочинку. В даний час існує маса різних моделей, від легких до трекінгових, головне серед цього різноманіття вибрати оптимальний варіант саме для себе. Підібрати і купити недорого якісні кросівки можна в інтернет-магазині ФішБум.

Види кросівок в залежності від використання:

  • Літні
  • Зимові
  • Демісезонні
  • Трекінговие

Літні кросівки легені, вони обов'язково повинні дихати, інакше нозі в них буде некомфортно. Підошва повинна бути ластичні, щоб ступня не дуже сильно втомлювалася при тривалій ходьбі.

Кросівки для зими відрізняються наявністю додаткового утеплення, зазвичай вони високі, щоб виключити потрапляння всередину снігу. Наявність дихаючих і водовідштовхувальних властивостей вітається, але такі моделі коштують дорожче звичайних.

Демісезонні кросівки підійдуть для декількох сезонів, якщо різниця температури не буде занадто великий. Це хороший варіант, коли постає вибір взяти одну пару дорогою якісного взуття або кілька пар взуття подешевше. Зрозуміло, більш дорогі кросівки частіше виявляються і більш якісними.

Трекінговие кросівки - це справжні позашляховики, в них можна вирушати куди завгодно, і вони не підведуть. Відрізняються наявністю потужної рифленою підошви, додатковим захистом носка і п'ятки, непромокальністю. Нерідко мають у своїй структурі дихаючі мембранні матеріали. Але і коштують трохи дорожче звичайного взуття. Саме в таких часто зручно ходити кілька сезонів поспіль.

Корисні поради

  • Вибираючи кросівки, варто точно представляти, як і в яких умовах вони будуть носиться.
  • Немає необхідності ходити цілий рік в одних і тих же кросівках, адже є величезна кількість різних моделей, як за призначенням, так і за ціною.
  • Взуття з якісних сучасних матеріалів будуть носиться довше і з великим комфортом.

Зручні кросівки продає інтернет магазин FishBum, товар оговтується поштою по території України.Показано з 1 по 12 із 37 (всього сторінок: 4)