Термопродукція

Термопродукція

Термопродукція для використання в похідних умовах

Для заощадження продуктів, напоїв та іншого в умовах, де неможливо використовувати стаціонарну техніку використовуються спеціальна термопродукціі, що працює автономно або здатна зберігати температуру вмісту, як плюсову, так і мінусову. З його допомогою можна отримати насолоду від на природі гарячим чаєм або обідом, зберегти рибальську наживку в спеку, а швидкопсувні продукти таким чином зберігатися набагато довше. Придбати за вигідними цінами термозберігаючі ємності і пристосування пропонує інтернет магазин ФішБум.

Різновиди термозберігаючих продукції в залежності від призначення

  • Автохолодильники
  • Акумулятори холоду і комплектуючі
  • Термоконтейнери
  • Термокружки
  • Термосумки, терморюкзакі, Термопакети
  • Термоси

Автохолодильники застосовуються у випадках, коли в наявності автомобіль, катер або просто є можливість підключення до акумулятора. Це відносно невеликий Термоящики з пристроєм по виготовленню холоду, на відміну від стаціонарного холодильника він харчується від невеликого напруги. Акумулятор з часом розрядиться, тому необхідно заздалегідь подумати про джерело його підзарядки.

Акумулятори холоду, комплектуючі, які використовуються якщо немає можливості підключення до будь-якого джерела живлення. Являють собою невеликі за обсягом і вагою ємності, найчастіше з пластика, в які поміщений холодоагент. Використовуються спільно з термобоксах, Термосумки, терморюкзакамі або просто Термопакет. Для того, щоб термоаккумулятори зарядилися холодом, їх потрібно помістити на деякий час в морозильну камеру. Чим краще ізольована термоемкості, тим довше буде працювати акумулятор холоду і, отже, температура вмісту буде стабільно низькою.

Термоконтейнери дозволяють зберігати вміст без температурного контакту з навколишнім середовищем. Сильно охолоджені або, навпаки, нагріті об'єкти поміщаються всередину і зберігають свої властивості істотно довше. Якщо охолоджені предмети укласти разом з акумуляторами холоду, то низька температура всередині протримається більше тривалий час.

Термокружки дуже зручні для індивідуального використання, вони призначені для збереження температури напоїв, як гарячих, так і холодних. Бувають закритими і відкритими. Перші називають Термокружки, другі - це термостакан. Термокружки це, по суті, термоси, в яких замість пробки стоїть спеціальна поїлка.

Термостакани мають відкритий верх, їх можна використовувати як звичайний стакан або чашку.

Термосумки, терморюкзакі, термопакети за призначенням є тим же, що і термоконтейнери (термобокси), але відрізняються меншим обсягом. Зручні для використання в пішохідних подорожах, походах, що не тривалі за часом.

Термоси давно і міцно зайняли своє місце в усіх сферах життя людини. Вони корисні завжди і можуть бути використані як на роботі, так і на рибалці. Вони поділяються на дві великі групи:

  • Для напоїв, дозволяють тривалий час зберігати рідину гарячої або холодно
  • Харчові, для харчових продуктів

Широкий асортимент термопродукціі можна купити недорого в нашому магазині FishBum, зробити правильний вибір допоможуть грамотні ввічливі фахівці. Відправлення товарів здійснюється поштою по території України.

icon_teleg Telegram icon_viber Viber icon_whatsapp WhatsApp icon_email Написати на пошту icon_callback Замовити дзвінок
//-->