Підсаки

Досвідчені рибалки використовують для отримання вдалого улову масу спеціальних пристосувань, одним з яких є підсак. Функціональні і недорогі підсаки для риболовлі відрізняються кількома параметрами. У сучасних моделях виробники враховують попит на рукоятки різної довжини і конструкції. Також грає свою роль матеріал, з якого виконані сітки і ручки. Варто враховувати форму обода і розміри осередку сітки.

Особливості та функція підсак для рибалки

  • Вибирають підсак для риболовлі, виходячи з характеристик водойми і виду риби. Якщо збираєтеся ловити з берега, підійде варіант, оснащений довгою ручкою телескопічного виду. Коли удят з човнів, варто купити підсак з довжиною рукоятки півтора метра. При лові спінінгом зручно буде працювати підсакою з короткою ручкою. Такий же по довжині і габаритам рибальський підсак використовують при лові взабродку.
  • Закріплювати аксесуар можна за допомогою спеціальних прищіпок як до рюкзака, так і до поясу. Якщо має бути риболовля в умовах зарослого очеретом і травою місця біля берега, вигідніше застосовувати підсаки з довгою ручкою. У чистих ділянках водойми комфортно з підсакою в півтора метра.
  • Перед тим, як купити підсак для риби, варто визначитися з ободом. Він може бути будь-якої форми: бренди випускають не тільки круглі моделі, а й трикутні, квадратні, прямокутні. Завзятими рибалками частіше використовуються трикутні підсаки, оскільки це легкість закладу риби без особливих зусиль.
  • Також обода випускають цільними і складними. Цілісні користуються попитом через надійності і міцності конструкції, тоді як компактні зручні для перенесення.
  • Якісний підсак для риби створюється з різним розміром вічка сітки. Цей параметр важливий, оскільки залежить від характеристик передбачуваного об'єкта улову. Якщо вудити рибу невелику вагу, підійде мелкоячеистая сітка невеликої глибини. Під коропа прийнято використовувати дрібнопористий, але глибокі сітки, щоб мінімально зашкодити улов. При риболовлі на хижі види риб і великих особин краще зупинити вибір на моделі з великим обідом і міцною сіткою.

Замовлення підсак в Україні

Постійно оновлюється каталог інтернет-магазину FishBum дозволяє недорого замовити в онлайн-режимі будь-які снасті і підсаки. Тут гарантовані якісні товари для риболовлі в асортименті: вони доступні за демократичними цінами і на зручних для покупця умовах. У магазині можна купити підсак для риболовлі з урахуванням свого бюджету і особливостей водойми. Можлива доставка сертифікованої продукції по Києву та іншим містам України.Показано з 1 по 12 із 317 (всього сторінок: 27)