Атрактанти для хижака

Атрактанти для лову хижої риби

В риболовлі найважливішим для більшості рибалок є активне клювання риби, і це зрозуміти не складно. Але ось нерідко буває, що риба на зразок є, і начебто інтерес вона проявляє до приманок, але тільки інтерес цей якийсь нерезультативний, і задоволення від цього ніякого. Спеціально на цей випадок існують спеціальні рибальські атрактанти для лову хижої риби.

Атрактанти на хижака бувають:

  • У вигляді мазі
  • Гелевидні
  • Спреї

Виробник створює свої склади на основі багаторічного досвіду багатьох рибалок практиків і вчених іхтіологів. Зазвичай вони включають в себе ефективні смако-ароматичні добавки, що імітують природні пристрасті підводних мешканців, консерванти і основу для нанесення складу на приманку.

Про ефективність даних компонентів однозначної відповіді для кожного конкретного випадку немає і бути не може, тому рибальський експеримент вітається. Але бували випадки, коли ці аттрактанти буквально рятували рибалку, приносячи безліч бажаних трофеїв.

Ми однозначно рекомендуємо атрактанти для лову хижої риби до використання, можливо в х немає необхідності на кожній рибалці, але часом можна дуже пошкодувати, що їх не виявилося під рукою в потрібний час в потрібному місці.

Купити аттрактанти на хижака з різними смаками і запахами можна в нашому магазині якісних товарів для риболовлі FishBum, місто Київ, за справедливою ціною.

Відправка товару здійснюється поштою по території України, також його можна придбати в пунктах видачі.Показано з 1 по 5 із 5 (всього сторінок: 1)