Род поди

Риболовля - це багатогодинне заняття, під час якого рибалці доводиться весь час тримати вудку в руках. Раніше проблему вирішували за допомогою дерев'яної рогатини в якості підставки (за умови, що рибалка використав не спінінг). Але це було дуже незручно. На щастя, зараз продаються сучасні род-поди. Вони роблять процес лову більш комфортним і захоплюючим для рибалки.

Переваги та особливості род-подів для риболовлі

Незалежно від моделі, будь-род-під являє собою зручну конструкцію розсувного типу. Вона має кілька регульованих ніжок. Їх може бути, як три, так і більше (род-під тринога не менше зручний, ніж підставка на чотирьох опорах). Налаштовуючи висоту кожної ніжки, ви зможете розмістити пристрій на будь-який похилій поверхні:

  • Піску
  • Камені
  • Бетоні
  • Землі

Можливість регулювання дозволить вам самостійно задавати кут нахилу вудилища по відношенню до води. Також ви зможете купити род-під для використання в човні. Він має спеціальні кріплення для фіксації на борту.
Род-під для риболовлі можна оснастити сигналізатором клювання. Цей пристрій допоможе вам вчасно помічати активність риби і вивуджувати великі трофеї.

Замовити це обладнання можна в нашому магазині FishBum. У нас великий вибір риболовної продукції з різними цінами. Тому ви зможете підібрати товар під свій бюджет і умови лову.

Під час вивчення нашого асортименту враховуйте наступні чинники:

  • Кількість вудлищ, яке можна розмістити на опорі.
  • Особливості регулювання. У нашому інтернет-магазині є моделі з налаштуванням двостороннього типу. Такі пристрої можна регулювати по довжині, горизонталі та вертикалі. Вони максимально стійкі навіть при сильному вітрі.
  • Вага та розміри в складеному стані. Якщо ви добираєтеся до місця риболовлі на громадському транспорті або пішки, вам краще вибрати компактний род-під з мінімальною вагою.

Є й інші важливі характеристики, які треба враховувати перед покупкою цього обладнання. Якщо вони викликають у вас труднощі, зв'яжіться з нашим консультантом. Він спілкується з клієнтами онлайн або по телефону. Наш фахівець надасть відповіді на питання, уточнить вартість цікавлять моделей і допоможе купити оптимальний товар.
Після прийняття замовлення ми відправимо ваш рід-під для фідера кур'єрською службою по Києву. Якщо доставка вказана в інше місто України, ми зв'яжемося з транспортною компанією і передамо їй посилку.Показано з 1 по 12 із 83 (всього сторінок: 7)