Подставки для удилищ

Незважаючи на простоту конструкції, підставки для вудилищ користуються попитом у рибалок. Такі стійки полегшують риболовлю і дозволяють проводити її в комфортній обстановці. Підставки під вудилища роблять рибну ловлю відпочинком, а не процедурою, що вимагає фізичних витрат. Підбір моделі залежить від її функціоналу, а також прямо пов'язаний з місцем розташування лову.

У нас представлені стійки під фідер - триноги, підставки під коропові вудилища - rod pod, підставка для спінінгів для човна.

Підставки для риболовних вудилищ бувають

Подивимося на затребувані типи підставок для вудлищ. Поодинокі стійки, виготовлені з металу або алюмінієвих сплавів, заточені на одному кінці для установки в грунт. Деякі забезпечені різьбленням для розташування гребінки і насадки. Це зручно для розташування декількох вудилищ. Цінність конструкції полягає в здатності направляти вудилище в необхідну сторону. Розташувавши стійки на відстані один від одного, можна позбутися від сплутування снастей.

  • Фідерні підставки під вудки або триноги користуються особливою популярністю. Вони володіють деякими особливостями для максимальної зручності при їх експлуатації. До таких переваг можна віднести наявність спеціально пристосованих фіксаторів на опорах вудки. Завдяки такій конструкції їх можна встановлювати в різних положеннях, як горизонтально, так і під певним кутом. Тримачі на трьох ніжках (триподи) практично встановлювати на різних площинах і горбистому рельєфі. Вони відрізняються прекрасною вітростійкістю. Одночасно можна розташувати 2-3 вудки. Для приємною лову часто використовують пару таких підставок: для окоренкові частини і рукоятки.
  • Підставки для вудилищ по типу род-подів - непростий вид власників, що складаються з передніх і задніх опор, об'єднаних поперечиною. Конструкція дозволяє регулювати проміжок між підставками і кут нахилу вудки. Їх незаперечний плюс - допустимість розміщення сигналізатора клювання.
  • Матчева підставка для вудки створена для поплавковою лову для вудилищ з довжиною близько 3-5 метрів. Вона має достатній розмір ніжки для максимальної установки від берега. Більшість сучасних матчевих підставок для вудок виробляють з надійних і високоміцних матеріалів. А деякі частини покривають еластичними матеріалами, щоб запобігти появі подряпин на вудилище. Серед таких підставок для вудок є і такі, в яких регулюється висота ніжки.

Інтернет-магазин FishBum є офіційним дилером багатьох великих фірм-виробників рибальських снастей, тому замовити і купити підставки для вудилищ ви зможете за найпривабливішими цінами і з гарантією якості. Ми пропонуємо вам:

  • Висока якість продукції
  • Професійні консультації
  • Широкий асортимент сучасних аксесуарів
  • Вигідні способи оплати та доставки в Києві і по Україні
  • Можливість співпраці з юридичними і фізичними особами
  • Завжди доступні ціни


Показано з 1 по 12 із 213 (всього сторінок: 18)