Зимова щука на жерлиці

Зимова щука на жерлиці

24.12.2022
0

Ось і прийшла зима, а значить настав новий період рибальської життя, а саме – ловля з льоду. Лід поки що не виглядає дуже міцним, але це не біда, адже досвідчені зимові рибалки знають, що свіжий лід, навіть тонкий, досить міцний. Правда, це ні в якому разі не скасовує загальновідомі правила безпеки, новачкам взагалі краще поодинці на лід не виходити, та й в будь-якому випадку в компанії безпечніше, та й веселіше теж. А сьогодні наше відео про ловлю зимової щуки з льоду на класичні жерлиці, його представляє вашій увазі наш рибальський ютуб канал Fishbum.

  • Перший лід – яскрава подія в житті зимового рибалки
  • Щука взимку на живця
  • Грамотно заповнюємо паузи після постановки жерлиц
  • Як підібрати діаметр рибальського ледобур, поради практика

Коли наступають перші зимові морози серце багатьох рибалок починають битися прискорено, ще б пак, адже настає довгоочікувана пора лову риби з льоду. Це ні з чим не порівнянне стан, коли можна запросто бродити по замерзлій водної гладі, облавливая практично будь-які перспективні ділянки річки або озера, попутно насолоджуючись абсолютно особливою атмосферою, що панує на водоймі саме взимку, вдихаючи чистий і свіже морозне повітря. Не випадково є навіть такі рибалки, які рибалять строго взимку, повністю ігноруючи інші сезони, але це, правда, виключення. Несправедливо відмовляти собі в задоволенні взяти рибальський трофей в будь-який час року.

Сьогодні займемося рибальської класикою, а саме – половимо першу зимову щуку на живу приманку, а саме, на живця. У цьому на допоможе старовинна і дуже вловита рибальська снасть, зимова жерлиця. Вона настільки ефективна, наскільки і проста, але є, як говориться, нюанс. Щоб зловити щуку на живця взимку, просто пробурити лунку в льоду і запустити до в неї снасть недостатньо. Потрібно зробити це в певному місці певним способом.

По-перше, робити це слід в місці проходу риби, тобто там, де вона вважає за краще годуватися. Буде помилкою думати, що ваш карасик або плотвичка приверне хижака з будь-якої дистанції, щука далеко не акула, тим більше взимку.

По-друге, величезне значення грає висота подачі живця щодо дна. Зазвичай найправильніше розташовувати нашу рибку сантиметрів в десяти від нього, краще трохи вище, ніж занадто низько, хоча бувають і винятки, потрібно експериментувати, немає поклевки, міняємо горизонт подачі. Але глибини в районі лову знати і розуміти обов'язково. Розуміти – означає чітко уявляти собі, де знаходиться горбок, а де ямка, і як проходить звалище або брівка, чи є аномалії поблизу і які саме. Це дуже важливо для досягнення успіху.

Настає період, коли снасті розставлені, чай випитий, а час в очікуванні поклевки ще в наявності. Можна просто постояти, насолодитися зимовим безмовністю, але так можна і занудьгувати ненароком, ми ж на рибалці як ніяк, тому не будемо втрачати часу даремно і половимо іншим методом, наприклад, будемо блиснути у схил, щоб зловити судака, щуку або окуня на балансир, бокоплав або зимову блешню.

До затримання першого більш-менш великого трофея рибалки новачки не часто замислюються про те, якого саме діаметра повинна бути лунка в льоду, і дуже даремно. Побачивши суворе рило солідного трофея, який категорично не збирається вилазити на мороз із затишною водички, більшість новачків починають панікувати, а якщо поблизу не виявиться досвідченого товариша, то справа зазвичай закінчується прикрим сходом. Щоб таке не відбувалося, готуємося до фіналу боротьби з трофеєм заздалегідь, підбираючи правильний бур. Як це зробити, розповість наш експерт, дивіться відео. Напевно перед виїздом на берег водойми захочеться купити вловисту рибальську снасть, приманку, а то і рибальський гардероб поповнити, зробити це просто, досить відвідати магазин Fishbum, Україна.


Відгуків0

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
icon_teleg Telegram icon_viber Viber icon_whatsapp WhatsApp icon_email Написати на пошту icon_callback Замовити дзвінок
//-->