Трофейна риболовля на Десні

Трофейна риболовля на Десні

15.09.2023
0

На перший погляд цілеспрямована риболовля на велику рибу може здатися нудною. Якщо до певного розміру риба більш-менш невибаглива і найчастіше відгукується буквально на що завгодно і прощає рибалці багато чого, то солідний трофей уже побачив на своєму віку багато чого і його так просто не проведеш, і це так, але тільки частково. Звичайно, зловити великий екземпляр - ось так от запросто, з наскоку, не вийде, але так його ловити ми і не станемо. Як зловити велику трофейну щуку можна побачити в нашому черговому відео про ловлю великої щуки на річці Десна спінінгом. Побачити його можна на рибальському ютуб каналі FishBum.

  • Де живе трофейна щука
  • Яка приманка ловить бігфіш
  • Проводка на щуку

Почнемо з того, що доросла щука точно знає, чого їй треба від життя. А треба їй, серед іншого, гарненько поїсти, і зробити це ціною якомога менших зусиль. Для досягнення цієї мети важливо зайняти правильне місце. Якщо таке місце знайти, то упіймання запеклого хижака стане всього лише питанням часу, наявності деякої майстерності і, безумовно, рибальської удачі. Отже, де ж воліє триматися велика хижачка восени? Відповідь очевидна - там, де є їжа. Ближче до зими мирна риба, якою харчується хижак, збирається у великі зграї і вирушає ближче до місця зимової стоянки. І поблизу від таких скупчень неодмінно буде пара-трійка жадібних риб. З року в рік маршрути міграцій зграй практично не змінюються, сигналом до руху є погодні зміни, зазвичай напередодні похолодання. На кожній місцевості неодмінно є свої прикмети, запримітити які можна, маючи навіть мінімальну уважність. Почати пошуки крупняка варто неподалік від перепаду глибин та інших аномалій, якщо таких у найближчих околицях не спостерігається, що трапляється вкрай рідко, нехай хоч метровий перепад, та буде. Водночас якщо косяк містить велику кіль, то це часом навіть краще, можна навіть не сумніватися, наш трофей точно десь поблизу. Якщо вона поки що ніяк себе не проявила, це означає всього лише, що вона не зголодніла, або вже вдало перекусила.

Велика хижа риба не стане розмінюватися на дрібну здобич, це варто запам'ятати спінінгістові раз і назавжди. Подумайте самі, який резон ганятися за тюлькою, витрачати свої сили великій рибині? Якщо можна вивернутися, підстерегти і хапнути пристойну рибку, потім повторити і надовго закрити це питання, зачаїтися десь під корчем і зайнятися плідним перетравлюванням здобичі. Звідси напрошується логічний висновок, приманка на бігфіш має бути відповідною, і зовсім не дрібною. Дуже добре, якщо вона буде максимально схожою на ту рибу, якою наш хижак харчується в конкретний час у конкретному місці. Окремо варто сказати про робочі забарвлення приманок. Одного варіанта на всі випадки життя просто не існує, і навіть якщо протягом якогось часу працювало щось одне, це не означає, що так буде завжди. Робимо висновок, що мати варто різні варіанти, щоб бути готовим до зміни риб'ячих уподобань, а що таке станеться - можна не сумніватися. І ще порада, крім старого доброго силікону під рукою корисно мати принципово інші приманки, наприклад, вертушки, коливалки, тейл-спіннери, воблери. Повірте, часом кардинальна зміна стратегії дає разючі результати, рибалки-спінінгісти, які від цього відмовляються, самі не розуміють, як не праві.

Проводка на щуку може бути різною, ба більше, вона просто зобов'язана бути різною, особливо якщо атаки не було. Тут усе залежить від настрою хижачки. Щука - це така риба, якій дуже складно втриматися від атаки, якщо провокація з боку рибалки буде проводитися наполегливо і вміло. Подумайте самі, як встояти, якщо щось, на вигляд таке апетитне, беззахисне й нахабне, розмістилося в безпосередній близькості й дістати його можна одним коротким кидком. Це і є та сама "кнопка", натиснувши на яку завжди будеш з уловом. Тому відповіддю на запитання, яке часто ставлять про найбільш уловисту анімацію, буде "більше проводок, хороших і різних". Головне, не зациклюватися на чомусь одному, не працює це, переходимо до іншого, рано чи пізно позитивний результат у вигляді трофейної "мамки" буде. І так, не лінуємося змінювати місце, це важливо.

Сподіваємося, наше відео вийшло цікавим, а стаття про ловлю великої щуки - пізнавальною. А купити снасті для риболовлі за ціною, рекомендованою виробником, можна в нашому інтернет магазині FishBum, Київ, Україна.Відгуків0

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
icon_teleg Telegram icon_viber Viber icon_whatsapp WhatsApp icon_email Написати на пошту icon_callback Замовити дзвінок
//-->