Трофейний лов хижака в тумані

Трофейний лов хижака в тумані

10.12.2021
1

Трофейний лов у тумані, з човна

Як і будь-який рід зайнятості людини, рибалка сповнена всіляких стереотипів. І вони іноді дуже міцно проникають у наше життя, настільки, що можуть заважати досягати успіху, і з цим треба щось робити. А саме – розвінчувати та викорінювати. І тоді горизонти можливостей будуть значно розширені. Саме цим і займалася команда рибалок компанії ФішБум, а саме – ловила велику трофейну хижу рибу з човна на штучні приманки, про що розповість чергове відео на ютуб каналі FishBum.

Повний штиль із густим туманом, здавалося б, риба просто зобов'язана піти у глуху відмову, принаймні так стверджують досвідчені «бувалі» товариші. Але відступати перед труднощами – це не наш метод, і ми вирушаємо дружньою командою на чергову рибалку просторами Київського водосховища.

В даний час року з усього різноманіття видів риболовлі доцільно вибрати рибалку на великого хижака з човна. Саме зараз хижак, нарешті, залишив мілководні трав'янисті і відправився на більш глибокі ділянки та почав посилено годуватись напередодні пасивного зимового періоду. Тут його треба брати.

Один з найбільш захоплюючих і видобутку способів зловити великий трофей - тролінг з човна на великі приманки, силікон і воблера. Як перший, так і другий варіанти здатні ефективно спрацювати та принести не один трофей, про який влітку можна лише мріяти.

Не приховую, перед виїздом були сумніви в успішності заходу, але «внутрішній рибалка» не дозволив відсидітися в теплі та затишку, і дружня компанія захоплених рибалок бадьоро вирушила на водні простори у передчутті яскравих моментів та сильних супротивників.

У процесі лову був зруйнований ще один стереотип, про те, що риба віддає перевагу виключно дорогим приманкам, а дешеві і бачити не бажає. Звичайно, це зовсім не так, якісний воблер за осудні гроші теж здатний відмінно ловить, і екземпляри все як на підбір, великі та сильні. Придбаний найбільш уловистий воблер риболовлі був, до речі, у Віталіка з «Пташки» за чудовою ціною.

Робочим кольором на цей виїзд був помірно кислотний зелений, дуже улюблений щукою. Цього разу він приніс не лише зубасту, що приємно порадувало. Як бонус в даному відео будуть дані поради від досвідчених рибалок практиків, які мають повне право давати такі поради, так як свій досвід вони отримували безпосередньо на водоймі, а не сидячи в інтернеті.

При лові трофеїв не варто нехтувати і спеціальним повідцем, металевим або флюрокарбону. Вони допоможуть уникнути прикрого зрізу приманки щукою або сомом, а флюр додатково ще й практично невидимий у воді, що підвищує шанси на клювання, але він має бути не тоншим за 0.5 мм.

Особливу увагу потрібно звернути на якість і надійність фурнітури, так як міцність снасті визначається міцністю найслабшої її ланки, якою може стати як застібка, так і заводне кільце, при цілеспрямованому лові трофеїв дрібниць не буває, все важливо.

Швидкість проводки також один із визначальних факторів, особливо в умовах дуже холодної води в передзимній період, якщо вона буде вищою, ніж буде згодна розвинути риба, клювання можна буде очікувати хіба що влітку. Причому заздалегідь не завжди очевидно, як швидко повинен рухатися човен, тому, за відсутності результату, потрібно змінювати його, а під час клювання відмітити і запам'ятати показання швидкості на екрані спеціалізованого приладу, картплоттера або навігатора.

Дана рибалка не тільки принесла в залік дуже товарні екземпляри риб, але й піднесла низку приємних сюрпризів, яких саме описувати тут не будемо, дивіться відео та приємного перегляду.


Відгуків1

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
icon_teleg Telegram icon_viber Viber icon_whatsapp WhatsApp icon_email Написати на пошту icon_callback Замовити дзвінок
//-->