Секрет успішного лову на спінінг

Секрет успішного лову на спінінг

13.10.2023
0

Один із секретів успіху спінінгової риболовлі - постійний пошук нових місць, у яких мешкає активна риба. Якщо не ловиться в перевірених, здавалося б, надійних і таких, що завжди видають трофеї, місцях, нерозумно впиратися впродовж зовсім уже тривалого часу. Досвідчені спінінгісти в таких випадках беруть свої снасті й вирушають у дорогу, досліджуючи нові вириви, перекати і бровки. Тільки так є всі шанси вийти на нове рибальське Ельдорадо, тому не варто сумувати, якщо старе місце перестало працювати. Так вчинили і ми, за що й були винагороджені яскравими клюваннями. Як усе відбувалося, знято на відео про пошук щуки на нових місцях річки Десна, яке розмістилося на рибальському ютуб каналі FishBum.

  • Вибір робочої приманки на щуку
  • Блешні, класика щучої риболовлі
  • Розмір силіконової приманки для щуки
  • Успішна ловля спінінгом

Як зловити щуку, це питання одне з найбільш поширених серед усіх рибалок, найчастіше новачків, адже просунутіші спінінгісти вже мають відповідь на це запитання, хоча і в кожного своя. Відповідь для багатьох рибалок зазвичай охоплює правильно підібрану приманку, і з цим не посперечаєшся, хоча справа не тільки в ній. Давно відомо, що риба здатна запам'ятовувати на деякий час зовнішній вигляд приманки, яку вона атакувала, тому в один чудовий, або не дуже, час просто перестає реагувати на неї, і не дуже досвідчені спінінгісти думають, що риба пішла, і йдуть. Насправді вони часто припускаються помилки, щоб це зрозуміти, часом достатньо змінити приманку і ситуація зміниться. Відкриємо один із секретів успішного лову хижака - частіше міняйте приманки, чим кардинальніше, тим краще, тим вищий шанс на піймання трофея.

Блешні, ось те, що просто зобов'язаний мати кожен спінінгіст у своєму арсеналі. Їх тьма, це як класичні колебалки або вертушки, так і всілякі тейл-спіннери і спіннербейти. Не потрібно лінуватися і зациклюватися на чомусь одному, постійний експеримент, ось один із принципів рибалки, який розуміє, та й цікавіше так, як не крути.

Рибальські приманки з силікону міцно увійшли в рибальський, так би мовити, побут. Це просто, доступно і зрозуміло, про ці приманки віщають "з кожної праски". Певною мірою це виправдано, але популярність призводить до появи безлічі стереотипів, що заважають досягненню нових вершин. Один зі стереотипів - вибір розміру силіконки, вважається, що якщо ми хочемо заробити багато клювань, то і принада потрібна невелика, що є правильним лише частково, а іноді неправильним зовсім, особливо якщо йдеться про щуку. Великі силіконові приманки не подобаються їй тільки тоді, коли її черево забите ікрою, тобто перед нерестом, решту часу ця зубаста бестія охоче бере приманки цілком солідних розмірів. І нерідко ігнорує улюблені основною масою рибалок тридюймові, або близько того, розміри. А взагалі, справа тут у розмірі рибки, яку вона жере тут і зараз, а він може бути різний, тому експериментуємо не тільки з типом приманки та її кольором, а й, обов'язково, з розмірами.

Отже, відповідь на запитання, як зловити щуку на спінінг, джиг очевидна. Потрібно не стояти на місці, не зациклюватися на якійсь одній приманці, а постійно перебувати в русі, експериментувати, обмінюватися досвідом із колегами. Спінінгіста, як вовка, ноги годують, і взагалі, цей вид риболовлі рідко передбачає тривале стояння на одному місці, це нудно, контрпродуктивно, та й нудно, зрештою. Мабуть, це і є головний секрет спінінгового лову хижої риби.

В інтернет магазині FishBum завжди можна купити уловисті снасті для риболовлі з доставкою по Україні, а якщо щось не зрозуміло, ми завжди допоможемо знайти оптимальну відповідь.


Відгуків0

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
icon_teleg Telegram icon_viber Viber icon_whatsapp WhatsApp icon_email Написати на пошту icon_callback Замовити дзвінок
//-->