Поплавочна риболовля, просто і душевно
Ловля риби з поплавком, напевно, не залишить байдужим жодного любителя половити рибку, не важливо, скільки йому буде років і наскільки великий при цьому стаж його заняття риболовлею, в принципі. Упевнений, варто йому тільки побачити найпростішу махову вудку з легким пір'яним поплавцем, як одразу й потягне кудись у зарості очерету, краще в тихому лісі, половити карасиків. До речі, не так і складно втілити цю пристрасть у життя, адже у нас не бракує ні підходящих водойм, ні карасиків, а легку вудку-поплавчанку з якісними рибальськими снастями та елементами для їхнього виготовлення завжди можна купити, та хоч у нашому магазині.
- Робимо просту поплавкову вудку
- Знаходимо і облаштовуємо місце для риболовлі
- Насолоджуємося процесом
Незважаючи на гадану простоту, виготовлення простої легкої вудки з поплавком вимагає ретельного підходу і глибоких практичних знань, накопичених поколіннями рибалок. Для початку підбираємо правильне вудилище. Найкраще, якщо воно буде максимально легким, пружним і водночас міцним, відверто локшинні одразу вбік, тим паче це явна ознака того, що бланк виготовлено з дешевого скловолокна, а такі зазвичай ще й важкі, тож отримати задоволення від володіння таким точно не вийде. Дуже гарні вудилища із забутого нині бамбука, це воістину чудовий матеріал і відносно недорогий, якщо роздобудете бамбукове вудилище, спробуйте половити на нього, теплу «лампову» рибалку буде забезпечено, єдиний істотний недолік «бамбучки» - вона, найімовірніше, не буде досить компактною в складеному вигляді.
Найімовірніше, під час вибору вудилища для поплавчанки буде підібране вудилище телескопічної конструкції, воно і технологічне, отже, доступне за ціною, і складається досить компактно, хоч у машину поміститися, хоч у рюкзак, та й у руках у громадському транспорті відвести таке можна. Особливу увагу варто звернути на вагу, адже вона не тільки на стомлюваність рук впливає, а й на чутливість снасті, коли снасть стає, буквально, продовженням рук, словами не передати, потрібно самому відчути, для початку просто повірте. І, так, нас цікавлять вудки без кілець, оскільки використання котушок у простому лові риби з поплавком не передбачено, так снасть вийде простою і легкою, але при цьому досить надійною.
Найкраще для лову з поплавком на махову снасть, а саме так називається той вид риболовлі, про який ідеться, підходять вудки з карбону, але найдорожчі варіанти таких вудилищ, по-перше, дуже дорогі, а, по-друге, досить тендітні, хоча надзвичайно легкі й чутливі. Це доля спортсменів або вельми просунутих рибалок, які шукають темпового лову і гострих відчуттів. Рибалці простому достатньо буде якісного композиту, такий матеріал оптимальний за ціною і якістю.
Наступний етап - це виготовлення снасті. Якщо немає бажання або досвіду робити її самостійно, можна купити готову, найімовірніше, це буде цілком робочий варіант, але треба розуміти, що саме підійде, щоб не купити «кота в мішку». Найкраще проконсультуватися з досвідченим товаришем, або переглянути навчальні відео в ютубі, а вже за кілька-трійку рибалок ви, напевно, зможете вже самостійно знімати навчальні сюжети і роздавати поради охочим. Ні, фахівцем ви не станете, але ось ідей і вражень з'явиться вище даху.
Наступний важливий етап - пошук місця риболовлі. Найкраще знайти аборигена, який промишляє карасика багато років, а бажано і проживає поблизу. Це не так складно, як здається, досить проявити елементарну повагу, і результат буде досягнуто, як це зробити, не мені вчити, не маленькі. У зовсім уже первозданному вигляді місце, де вже порибалили люди, перебувати не буде, на жаль, сліди людини видно краще, ніж хотілося б. Але якщо пощастить, вдасться виявити незайману цивілізацією ділянку, потрібно постаратися, щоб такою вона і залишилася, насамперед, це стосується сміття. Що стосується водойми, то спочатку слід перевірити потенційне місце на наявність зачепів, структуру і ступінь заростання дна. Пам'ятайте, що те, що для рибалки - перевага, то недолік для риби, прибравши, приміром, корч з дна, можна розігнати заразом і рибу, тому важливо мінімально змінювати рельєф і обстановку, краще пристосовуватися самому. Потім загодовуємо і приступаємо до процесу, якщо робимо це систематично, то шанси на високі результати істотно підвищуються.
Коли з підготовчими справами і справами покінчено, можна, нарешті, приступити до процесу. Для початку постараємося розслабитися і злитися з природою, перестаємо в душі метушитися і прислухаємося до звуків природи, вдихаємо на повні груди свіже повітря. І відчуваємо, як десь глибоко всередині відроджується те давно забуте почуття, як у дитинстві, коли більшість і полюбила це стародавнє заняття людини, що називається Риболовля.
Вибрати й купити вудку для риболовлі на просту махову поплавкову снасть з доставкою по Україні в інтернет магазині FishBum, Київ. Якщо в процесі вибору виникнуть питання, ми постараємося допомогти знайти на них кваліфіковані відповіді.